Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 15:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 czerwca 2006, 14:59 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 20 maja 2006, 10:59
Posty: 151
Lokalizacja: Piła
Dzięki za rady Voucur :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Alternatywa dla ACE 150
PostNapisane: wtorek, 15 sierpnia 2006, 19:56 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 czerwca 2006, 13:08
Posty: 93
Lokalizacja: Kraków
Wlasnie sie przymierzam do kupna ACE 150 i mam pytanie do znawcow tematu: czy jest jakis lepszy wykrywacz (glownie na monety) w cenie ACE 150 czyli do 600 złotych? Na allegro widze jakies ponizej 500 złotych (np. MD 3006), ale nie wiem zbytnio co to za sprzet i do czego sie nadaje... jest jeszcze JABEL za 220 zeta (cena chyba ok ;) ale tez nie bardzo wiem czy sie na monety nadaje (dyskryminacji chyba zadnej nie ma). Dzieki za wszelkie wskazowki i informacje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Alternatywa dla ACE 150
PostNapisane: środa, 16 sierpnia 2006, 03:47 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Pavveł napisał(a):
Wlasnie sie przymierzam do kupna ACE 150 i mam pytanie do znawcow tematu: czy jest jakis lepszy wykrywacz (glownie na monety) w cenie ACE 150 czyli do 600 złotych?

Chyba raczej nie
Cytuj:
Na allegro widze jakies ponizej 500 złotych (np. MD 3006), ale nie wiem zbytnio co to za sprzet i do czego sie nadaje

MD to chińska zabawka, która nadaje się do zabawy dla dzieci, a nie do poszukiwań, jesli chcesz wiedzieć o tym shicie coś więcej to pogrzeb na forum
Cytuj:
... jest jeszcze JABEL za 220 zeta (cena chyba ok ;) ale tez nie bardzo wiem czy sie na monety nadaje (dyskryminacji chyba zadnej nie ma). Dzieki za wszelkie wskazowki i informacje.

Dokładnie, Jabel to PIk, fajna maszynka z fajnymi zasięgami, ale tylko na militarke, brak dyskryminacj powoduje to, że kopiesz każdy metal jaki matka ziemia posiada......
Poluj na ACE 150, puki co to chyba najlepszy wybór w tej cenie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 sierpnia 2006, 09:14 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 czerwca 2006, 13:08
Posty: 93
Lokalizacja: Kraków
prezesszczepan - dzięki za rzeczową odpowiedź, poczytałem troche o ACE 150 i myślę, że na początek przy moim budżecie będzie OK... Fajnie byłoby trafić taką używkę w dobrym stanie, ale może być z tym klopot -wśród żółtodziobów ta wykrywka jest raczej bardzo chodliwa ;) Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL