Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 sierpnia 2006, 23:28 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
witam!

"Ostatnia wypowiedź jest z tej samej serii Science Fiction."

Złotą zasadą powinno być niewcinanie się w rozmowy użytkowników wszelakich dealerów , i innych zarabiających w ten czy inny sposób na wykrywkach.

Mało Pan sprzedaje Panie Andrzeju ?
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 sierpnia 2006, 04:44 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Panie Arkadiuszu, dobrze Pan wie, że fora internetowe dotyczące sprzętu poszukiwawczego opierają się w 95 % na intrygach i spekulacjach, a konkurencja zwalczana jest na wszelkie możliwe sposoby. Pajęczyna funkcjonuje dobrze i podałem przykład jak trafiła kosa na kamień, równie dobrze mógł być to Minelab, Garrett czy Dukat.
VW, Twoje wypowiedzi są bardzo nieobiektywne, akurat mój kolega używa również Vaquero, zarówno na plaży jak i w lasach i polach i jego wyniki są wprost fantastyczne.
Prawie 2 mln młodych ludzie opuściło kraj i walka o klienta przybiera bardzo, bardzo niepokojące objawy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 sierpnia 2006, 04:55 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Każdy dystrybutor,dealer czy producent ma święte prawo bronić się kiedy ktoś w sposób zamierzony bądź nie, oczernia, dezinformuje czy przedstawia w złym świetle (choćby w sposób tak zakamuflowany jak zrobił to uczestnik z Białegostoku) jego osobę bądź produkt przez niego sprzedawany.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 sierpnia 2006, 09:31 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Może byś mnie przeprosił za jawne nazwanie mnie kłamcą i oszustem ? Już wszyscy wiedzą że zasięg jest prawdziwy - nikt już tego nie kwestionuje.

Co? Odwagi brakuje przyznać się do błędu ?

JMS od bardzo dawna już nie zabiera głosu na forum a Kruka to tu chyba w ogóle nie ma.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 sierpnia 2006, 09:43 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

I jak zwykle wojna :gun: Coś mi się wydaje, że niektórzy dilerzy powinni mieć własne forum "wojenne", albo przynajmniej mogliby zostać politykami ;)
Kończymy więc wątek apokaliptyczną wizją Denara o "walce o klienta" :D
Dodam tylko, ze nie mam powodu by być nieobiektywny bo używałem Vaquero i bardzo go sobie chwaliłem, ale na plaży radzi sobie średnio, co jest w pełni zrozumiałe bo nie do tego został stworzony :cop


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 sierpnia 2006, 17:26 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Na prośbę autora wątku, zamieszczam informację iż nabył on Minelaba Muszkietera i ninejszym przesyła pozdrowienia dla Wszystkich użytkowników tej jakże gorącej debaty :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL