Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 14:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 1 września 2006, 09:26 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Tak się składa, że jestem dawnym użytownkiem Explorera a i obecnie zdarza mi się z nich korzystać, więc pomagając innym, pomagami i sobie :) Jeśli komus przeszkadza komentarz, to zwyczajnie nie musi go czytać..
Trzymajmy sie od tej poru wątku i umiejszczajmy jedynie rady dotyczące ergonomii Explorera. Dzięki :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 4 września 2006, 15:38 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 19 stycznia 2006, 16:00
Posty: 864
Cytuj:
Jest rozwiazanie warte uwagi:jesli posiadacie w domu taki przyrzad gimnastyczny,sa to gumy do rozciagania z dwoma uchwytami,to zaczepiona jedna z tych gum na pasku plecaka a drugi koniec za ramie wykrywacza za puszka z elektronika to wykrywacz nic nie bedzie wazyl,jest amortyzowany,machacie tylko na boki niczym sie nie przejmujac i mozecie chodzic nawet 16 godz.jesli nogi pozwola.Patent sprawdzony,polecam.


Masz u mnie taaakiego plusa :).Biegalem dzisiaj z tym patetem. :1
Tak jak pisales...Sama radosc :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 4 września 2006, 21:47 
Offline
Zybinek laleczny

Dołączył(a): środa, 19 marca 2003, 01:00
Posty: 601
Lokalizacja: Polska
PANZERULE z tą gumą to się trochę spóźniłeś!

Sprawę odciążenia łokcia i nadgarstka podczas poszukiwań E2 opisałem 16 maja tu

viewtopic.php?t=26451&highlight=szelkid

Od połowy maja wykorzystuję ten pomysł i mogę dalej szukać po kilka godzin dziennie!

Polecam to rozwiązanie również dla osób używających innych wykrywaczy - podczas kopania nie odkładam wykrywacza na np. mokrą glebę tylko dynda sobie na gumie!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 4 września 2006, 22:19 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 1 maja 2006, 20:09
Posty: 76
Van Worden napisał(a):
Poniżej mail, który dostałem od pomysłodawcy w którym sugeruje aby w drodze eksperymentu włożyć do standardowego podłokietnika n.p. zwinięty ręcznik, podnosząc w ten sposób ramię i zmieniając środek ciężkości. Andy jest bardzo doświadczonym eksplorerem (fanty mówią za siebie) i nie boi się przyznać, że eksy mają oprócz niewątpliwych zalet także swoje mankamenty.


mam explorera juz 5 lat , nie jestem jednym z tych , którzy co niedzielę mają czas , po prostu praca mi na to nie pozwala .
ale zawsze mam problemy będąc w lesie , już po krótkim czasie boli mnie ramię .
zawsze myślałem , że brak treningu . ale teraz już wiem dlaczego .
jutro jadę akurat na Warmię i wypróbuję tą wersję .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 4 września 2006, 23:45 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): wtorek, 22 czerwca 2004, 17:44
Posty: 55
zybinek wchodze na forum okazjonalnie i nie czytam wszystkiego,na ten pomysl wpadlem juz dawno i tak chodze jak opisalem.Twoj patent jest bardzo podobny,trzeba jakos usprawniac sobie robote.Oczywiscie nie chodzi mi o wyscigi kto ,kiedy i jak wpadl na pomysl z guma,raczej o rozpowszechnienie tego jesli sie to sprawdza.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 września 2006, 01:17 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): piątek, 17 września 2004, 06:52
Posty: 762
Witam
Oczywista jest sprawa że z tym podłokietnikiem to wkręcanie. Nikt normalny by tego nie wymyślił, a moderator nie powinien nawet takich pomysłów podawać bo jak komuś brakuje siły to niech zmieni sprzęt a nie stosuje takie rozwiazania, albo na siłownie niech idzie. :n
Pomysł z gumką jest doskonały bo spawdzam go od dawna. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL