Snajper-Wawa napisał(a):
Dzięki MRAND za to, że chociaż ty się zachowałeś jak nalezy
Snajper, nie obrazaj sie... Widac, ze napaliles sie na te 2, wiec co np. ja mialem Ci pisac, jesli nie wzialbym na Twoim miejscu zadnego z nich? Problem i rzecz w tym, ze "calkowicie uniwersalnego" wykrywacza nigdy i nigdzie nie znajdziesz.
Fisher ciagnie gleboko, lecz jego dyskryminacji nie mozesz porownywac do np. Explorera. Na militaria z pewnoscia bym go jednak kupil. Na monetki osobiscie wzialbym z pewnoscia Explorera lub Quattro. Byc moze rozwiazaniem dla Ciebie byloby kupno explorera lub quattro z cewka 10" oraz dodatkowo wieksza cewka - 45 cm. Mysle, ze to byloby najlepszym wyjsciem, zwlaszcza, ze na explorera zawsze z latwoscia znajdziesz kupca.
Bacchus