witam.. Pan nikt działa na forum odkrywcy.. u nas jest to po prostu RUTUS :)
poniżej link do jego profilu zebys mogl mejla napisac.. ew prywatna wiadomosc wyslac..
http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/profile.php?mode=viewprofile&u=676
z tego co wiem to jesli twoj rutus jest na gwarancji to wymiana cewki ze starej na nowa z dziura byla gratisowa..
nie wiem jak jest teraz po staniu produkcji poprzedniej konstrukcja a po wprowadzeniu solarisa.. jak sie czegos dowiesz to prosze podeslij mi "wynik" sprawy :)
pozdrawiam