Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 19:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaki wykrywacz na militaria z dyskryminacją ?
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 20:13 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 16:52
Posty: 36
Lokalizacja: Centrum Polski :)
Witam!
Chciałbym kupić wykrywacz dobry wykrywacz na militaria, musi być on z dyskryminacją, :jump pieniądze które chce na niego przeznaczyć to 500-700zł. Pomożecie mi? :)

Pozdrawiam!
Filip Stopczyński


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 22:27 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 16:52
Posty: 36
Lokalizacja: Centrum Polski :)
"po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! chciałbym sie dowiedziec czy moge cos lepszego kupic za te pieniądze :666 na razie jestem najbardziej przekonany do rutusa first ale moze to jest zła decyzja ?? co wy na to ??


Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 08:34 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
No, minelabów też się pozbywają (także to o niczym nie świadczy)... A swoją drogą - bogaty rynek wtórny doprowadził do znormalnienia rynku. Rynek u nas się powoli nasyca, ludzie zmieniają wykrywki - robi się normalnie. Pospadały ceny nie tylko używanych, ale i nowych wykrywaczy. Myślę, że takie można wysnuć wnioski... I jeszcze inna sprawa - "apetyt rośnie w miarę jedzenia" - zmieniamy sprzęt na coraz lepszy, chcemy zwiększać swoje szanse w poszukiwaniach. A prawie każdy z nas zaczynał od czegoś prostego. :skromny


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 19:48 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2004, 02:56
Posty: 326
Lokalizacja: Silesia Superior
Ciacho napisał(a):
Oczywiscie ze mozesz kupic cos lepszego - wystarczy przesledzic aukcje internetowe i trafic na "okazję"... Zobacz ile osob ostatnio probuje pozbyc sie sprzetu R - moze da ci to cos do myslenia ;)



Mam pytanie, jakiego sprzętu R używałeś i jak długo ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: wykrywacz?
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 20:13 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 16:52
Posty: 36
Lokalizacja: Centrum Polski :)
Witam!
A co byście powiedzieli o firmie armand i o wykrywaczu armand-explorer ? jak oceniacie rutusa ULTRA II ?

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 20:20 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2004, 19:30
Posty: 270
Lokalizacja: Starachowice
Ciacho napisał(a):
Oczywiscie ze mozesz kupic cos lepszego - wystarczy przesledzic aukcje internetowe i trafic na "okazję"... Zobacz ile osob ostatnio probuje pozbyc sie sprzetu R - moze da ci to cos do myslenia ;)


Pomyśli że jeszcze R to syf."po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! pojawiła się Ultra i dlatego wszyscy na nią przechodzą.A Firsta sam używałem i polecam z przekonaniem.Ale jeśli stać Cię na Ultrę2 to nie zastanawiaj się.Ja już na nią zbieram.A Armanda wszyscy Ci raczej odradzą."poza tym" piszemy oddzielnie! - błąd ortograficzny!!! szukaj postów o tych wykrywaczach To najlepiej Ci pomoże

Pozdrawiam Gacek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 21:07 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Witam !!

Tak tylko dla sprostowania.... :)

gacek napisał.: "...Pomyśli że jeszcze R to syf."po prostu" piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! pojawiła się Ultra i dlatego wszyscy na nią przechodzą...."

Drogi gacku, "R" i Ultrę robi ten sam człowiek.... :roll:
Więc pisząc to, chwalisz Go-jednocześnie Mu ubliżając. Zdecyduj się..... :)

Sam mialem RF+ i powiem Wam, że właśnie na nim nauczyłem się posługiwać wykrywaczem.
Rutus jest prosty, czytelny i najlepszy z krajowych. :1
To nie SPAM, to moje prywatne zdanie.

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 21:31 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 23 listopada 2004, 19:30
Posty: 270
Lokalizacja: Starachowice
Drogi Matejko
Pisząc to miałem na myśli że użytkownik czytający text "Zobacz ile osob ostatnio probuje pozbyc sie sprzetu R - moze da ci to cos do myslenia" Pierwsze Co sobie pomyśli to że pozbywają się sprzętu który okazał się g**niany.A w tym wypadku tak nie jest.Również lubię Rutusa i nie zamianiłbym go na żaden zagraniczny.


Ostatnio edytowano czwartek, 7 lipca 2005, 15:34 przez gacek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 22:11 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Co ja mogę odpowiedzieć....

Chyba tylko.:
spróbuj stosować jakieś odstępy, może nawet akapity.....deko składni.
Nie będziesz musiał tłumaczyć, co miałeś na myśli.

Chłopie, post to nie SMS!! Jest miejsce, spoko.


Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 lipca 2005, 10:01 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 22:08
Posty: 24
Lokalizacja: Warszawa-Szczytno
ja mam rutusa ultra II i jestem zadowolony. tzn jedyna jego wada jest to ze dosc czesto sie wiesza... ale dobry na wsio jest nawet kilof znalazlem:-D no a tak wracajac do tematu to błąd ortograficzny!!! po przyjezdzie na miejsce poszukiwan znalazlem 3 cale naboje od Ppsh-y i luske od nie wiem czego. Rutus ultra II mowiac krotko jest doskonaly dla poczatkujacych i srednio zaawansowanych ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 lipca 2005, 10:56 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 19:57
Posty: 341
Lokalizacja: Łódź
Witam

Jezeli jesteś ukierunkowany tylko i wyłacznie na militaria to kup sobie Smętka ( + cewka 37cm.) , a jeżeli kolor i od czasu do czasu coś z militariów to Rutus.
Takie jest moje skromne zdanie i nie koniecznie musi być prawdziwe ;)

pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 7 lipca 2005, 11:24 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): piątek, 10 października 2003, 09:33
Posty: 383
Lokalizacja: Gdynia/Słubice
ULTRĘ II przetestowałem w terenie, bardzo dobra praca w trybie statycznym All Metal, ekstra w trybie dynamicznym z dyskryminacją. Miałem trudności z dobraniem ustawień w trybie statycznym z dyskryminacją ale myślę, że planowana wizyta u Rutusa zlikwiduje ten problem. Mi się nic nie "wiesza". Uważam, że dobrze zainwestowałem, to tyle.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 lipca 2005, 17:26 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2005, 18:47
Posty: 48
Lokalizacja: Lublin
gacek napisał(a):
A Armanda wszyscy Ci raczej odradzą.


Witam wszystkich.
Jestem bardzo ciekawy dlaczego Armanda wszyscy raczej odradzą? Testy na stronie Kruka raczej przemawiają na jego korzyść. Osobiście chodzę z prospectorem i parę ładnych fantów nim znalazłem :) . Z drugiej strony jest to mój pierwszy wykrywacz i nie miałem do tej pory porównania z innymi, może faktycznie jest do d***. Czy znajdzie się ktoś kto mi wyjaśni dlaczego Armanda wszyscy odradzają?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 lipca 2005, 17:36 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Kruku sprzedaje Armandy.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 08:45 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Nie wiem, może Armandy się zmieniły na lepsze - były sygnały na forum, że teraz to już nie to samo... Fakt jednak, że kiedyś nie były to najlepsze wykrywacze. Owszem, można nim cokolwiek znaleźć, ale sęk w tym, że prawie wszystko (poza może chińczykami i W3P) jest od nich lepsze. Jeśli jesteś zadowolony z wykrywacza to dobrze, fajnie by było, abyś miał możliwość porównać go z czymś innym i opisać na forum co z tego wyszło.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL