Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 18:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rutus First problem.
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 23:19 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 29 sierpnia 2003, 15:53
Posty: 17
Problem polega na tym,że działa prawidłowo tylko z wciśnietym przyciskiem pin-point.
W czasie standardowego użytkowania nie daje sygnału na takie przedmioty jak np. kombinerki z odległości ok 5 cm.( monetki łapie bardzo rzadko-raz na 10-15 przesunięc pod cewką),ale aluminuim łapie pięknie.
Baterie są nowe szanowanej firmy.Stan baterii wykrywka odczytuje wzorowo 4 piknięcia.
Nic nie grzebane we wnętrzościach (jedynie fotki płyki ze względu na podejrzenie przerwanej ścieżki).
Wiem, że nie jestem jedynym ,króry ma taki problem z Rutusem.
Proszę nie odsyłać mnie do producenta ponieważ Pan Arkadiusz prosi o przesłanie wykrywki do analizy i ewentualnej naprawy( a to są koszta).
Może ktoś z szanownych forumowiczów wie co może dolegać Rutuskowi(?Panie Arku?).
Dziękuję za wszelką pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: rutus?
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 23:33 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 16:52
Posty: 36
Lokalizacja: Centrum Polski :)
Witam! to i ja dorzuce cos od siebie, a mianowicie mam podobną sytuacje przy nienaciśnietym pin poincie błąd ortograficzny!!! nie wykrywa metalu tak samo małych przedmiotów typu monety jedynie dobrze aluminium wykrywa ale tylko duze przedmioty typu puszki po piwie itp. czy zasięg w powietrzu 30cm dla puszki po piwie to dużo czy mało ??

Pozdrawiam!
fstopczynski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 23:38 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!
Niestety nikt chyba oprócz mnie nie będzie w stanie rozwiązać tego problemu. Proponuję naprawę gratis. Proszę podesłać wykrywacz :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 23:48 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 29 sierpnia 2003, 15:53
Posty: 17
I tak właśnie powinno wyglądać podejście do klienta.
W przyszłym roku planuję kupno nowej wykrywki i wygląda na to, że będzie to Rutus!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: re:rutus
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 23:55 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 3 maja 2005, 16:52
Posty: 36
Lokalizacja: Centrum Polski :)
Czy ja tez sie załapię na darmową naprawe ?? :jump

Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 13 lipca 2005, 23:56 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 29 czerwca 2004, 02:56
Posty: 326
Lokalizacja: Silesia Superior
miałem podobny problem, czemu pan Arek szybko i skutecznie zaradził - polecam tą opcje właśnie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 lipca 2005, 16:04 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 29 sierpnia 2003, 15:53
Posty: 17
Naprawiłem.
:666
Odłączyły się od płytki 2 nóżki od peerka (ten od dyskryminacji) i wykrywka działała tak jakby miała rozkręconą dyskryminację na maxa.


Ostatnio edytowano czwartek, 14 lipca 2005, 16:13 przez Ariel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 lipca 2005, 16:09 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
A mi się kabelek rozlutował:) Zrobiłem prowizorkę, przyczepiłem tam gdzie ma być a po sezonie sobie zalutuję.
A nie wiecie co to może być?
Jak włączam rutusa firsta to nie zawsze się włączy - raz na jakieś 8 razy po przekręceniu głośności i tak jest wyłączony...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL