Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 05:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tejon vs BH Lone Star
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 23:16 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 25 lipca 2004, 21:42
Posty: 35
Lokalizacja: Śląsk
witam

Z chęcią poczytam o zaletach tych wykrywaczy, słyszałem bardzo dobre opinie zarówno o Lone star i o Tejonie.
Na dwóch wykrywaczach wykopywane są drobne przedmioty na głębokości do ok 30-40. Co o tym sądzicie? Czym one się różnią?
"przecież błąd ortograficzny!!! różnica cen jest ogromna. Proszę o pomoc i przykłady, np kto jaki przedmiot wykopał na jakiej głębokosci np:
tejon - guzik - xx cm ;)

:piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 lipca 2005, 23:24 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2004, 13:58
Posty: 2264
Lokalizacja: Wielkopolska
Wklep w wyszukiwarkę "Tejon" , a wyskoczy Ci trochę na jego temat . Dużo było o nim ..... zwłaszcza ostatnio . To samo zrób na forum "O" .
A o takie zestaiwienie , to i ile pamiętam jeszcze nikt się nie pokusił .

Pozdrawiam.

Maciej G.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 lipca 2005, 00:22 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 25 lipca 2004, 21:42
Posty: 35
Lokalizacja: Śląsk
nom już troche poczytałem o nim.

wicja1 w jakimś poście napisał, że Tejon się bardzo często wzbudza, to prawda?

Cytuj:
częste samowzbudzanie przy czułości ustawionej już na 8/9.Przy 10 jest bardzo ciężko, a z "max bostt"(czy jakoś tak) sobie nie wyobrażam.


Jaki jest (lepszy) lub (b dobry) wykrywacz na głęboko zakopane drobiazgi (monety, nieśmiertelniki, odznaki, łuski) w podobnej cenie?
:que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 lipca 2005, 06:09 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Witam,
Wszyscy nowi nabywcy Tejona (ostatnio jest ich sporo) piszą,że jest to sprzęt superstabilny.Mój taki nie był ale może trafił mi się wyjątkowo znerwicowany egzemplarz.
Ale pisanie,że jakikolwiek BH ma taki zasięg jak Tejon jest już matactwem. :cop
Pozdrawiam,
wicja1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 lipca 2005, 08:31 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Uważam, że wykrywacze fabryczne są bardzo jednorodne i nie różnią się parametrami, niemniej jednak nie mogę wykluczyć, że egzemplarz wicji1 posiadał jakąś wadę, która nie została do mnie zgłoszona w ramach gwarancji.
Porównywać można wszystko ze wszystkim, ale 30÷40 cm Tejona nie jest z pewnością równe 30÷40 cm Lone Stara. Od dawna lansuję pogląd, że od głębokości o wiele jest ważniejszy czynnik, który nazywam "skutecznością" czyli ilością dobrych znalezisk w określonym czasie. Jest wiele wykrywaczy o teoretycznym dużym zasięgu, które przegrywają w terenie z wykrywaczami znacznie prostszymi, tańszymi i o mniejszym zasięgu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 lipca 2005, 08:48 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Kup sobie Lone Stara, będzie mniej konkurencji :jump
NIe wiem czy bardzo różni się ten model od niższych w stajni BH, ale dla mnie jest to dobra wykrywka na początek i tylko na początek. Bawiłem się Trackerem IV i Quick Draw i poza wagą zalet nie znalazłem chociaż coś się nim wykopało.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 23 lipca 2005, 12:00 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 25 lipca 2004, 21:42
Posty: 35
Lokalizacja: Śląsk
Spoks, dzięki za odpowiedzi. Czyli jednak postawie na Tejona.
Na początek to już miałem 2 wykrywacze ;) . Czyli nie jestem aż tak początkującym :)
Przyszła pora na coś lepszego :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL