Teraz jest wtorek, 16 kwietnia 2024, 21:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: piątek, 12 sierpnia 2022, 11:00 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4351
Lokalizacja: Gliwice
Drogi Stefano.
Pojawiasz się i zadajesz pytanie z tezą a potem dziwisz się reakcji.
Poszukiwacz musi mieć twardą psychikę a detektorysta niekoniecznie.
Tu są poszukiwacze ... no może nie wszyscy ;)
Pozdrawiam
JW
Ps. To nie jest facebook. Tu nie kasujemy postów bo komuś się reakcja nie spodobała.
Musisz przyjąć tą nauczkę na klatę i wyciągnąć wnioski.
Oczywiście za chamskie wpisy i wycieczki osobiste pojadę kartonem lub dam czasowy urlop od forum :666
Spokojnie Jacenty, żadnych wycieczek osobistych nie było, 2 posty poleciło. Sopel74


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: piątek, 12 sierpnia 2022, 16:02 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 12 listopada 2008, 08:11
Posty: 1673
Lokalizacja: Lubelskie.
Stefano napisał(a):
Jestem zwykłym weekendowym poszukiwaczem.

Tego nie musiałeś pisać, to widać po twoim zapytaniu, nikt z podstawowym stażem poszukiwacza, nie zadał by takiego trywialnego zapytania.
Stefano napisał(a):
Zadałem proste pytanie oczekując prostych konkretnych odpowiedzi od eksploratorów z większym stażem od mojego. Co dostałem ? Jakieś pośmiewiska i szykany.

Zadałeś pytanie, typu, jestem zaraz po zdaniu Prawa Jazdy, czy lepiej wejść do samochodu lewą nogą, czy prawą? Więc skąd zdziwienie, że rozbawiło to sporą grupę osób, zwłaszcza że dostałeś odpowiedż. I nie, nie było tutaj żadnych prześmiewisk(jestem modem tego działu i przeglądam go), a tym bardziej szykan, sądzę że sam zachowujesz jak nastolatka przed okresem, bo nie napisali tego co chciałem, lub oczekiwałem, wiec strzelam focha.
Stefano napisał(a):
Główny moderatorze p. Jacku przerwij to i po prostu wykasuj ten bezpłodny wątek, zgłaszam to po raz kolejny.

Nie, tutaj to tak nie działa, to nie FB, że jednym kliknięciem wykasujesz sobie post, bo Ty tak chcesz, sporo osób Ci odpowiedziało poświęcając swój czas, wiedzę itp, więc powinieneś to uszanować.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL