Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 15:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: czwartek, 5 maja 2016, 16:09 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 29 listopada 2015, 19:24
Posty: 176
Fortus napisał(a):
i "zawiedliście mnie" :666 !

Rewelacja!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: czwartek, 5 maja 2016, 17:09 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): wtorek, 19 kwietnia 2011, 13:23
Posty: 1332
Lokalizacja: Mazowsze
Ze zgodą, czy nie - lepiej nie wchodzić. OCZY i telefony są wszędzie. Nawet w miejscach dla nas niespodziewanych...

Ciężko jest kogokolwiek przekonać, że ma się zgodę (jak się ma), a dla funkcjonariuszy - każdy pretekst jest dobry aby się wykazać!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: czwartek, 5 maja 2016, 18:39 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 22 stycznia 2016, 07:27
Posty: 150
Lokalizacja: Koszalin
Na początku swojej poszukiwawczej kariery nie miałem oporów z chodzeniem po obsianym , podchodziłem do tematu z myślą " jak mnie ktoś pogoni grzecznie zejdę , z łapami przecież nie skoczy , a jak coś to mam szpadel " . I tutaj duży plus dla kopiących z Koszalina bo wytłumaczyli mi już na samym starcie ( wcale nie ręcznie a grzecznie i na spokojnie ) dlaczego to takie ważne , może i nie ma się czym chwalić ale macie szanse zobaczyć że tematy tego typu tak samo jak "nakierowywanie " nowych w hobby na odpowiednie tory jak najbardziej ma sens i chociaż w części przypadków przynosi zamierzony efekt . Proszę na mnie psów nie wieszać podałem po prostu siebie jako przykład co do skuteczności tego typu lekcji . pozdrawiam

Kalciusz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: czwartek, 5 maja 2016, 20:02 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3833
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
Bawi mnie założenie: "nikt do mnie z łapami nie wyskoczy" Znam przypadki "wyskoczenia" z widłami, szpadlem, puszczenia serii ze stena w kierunku kogoś tam z wykrywaczem... Nie doceniacie przewagi sprzętowej przeciętnego rolnika :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: czwartek, 5 maja 2016, 20:23 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 14 lutego 2011, 15:43
Posty: 3278
Lokalizacja: Alta Ecclesia
Mnie taki jeden pod Wschową chciał przejechać ciagnikiem :o A nie było posiane. Takie przypadki też bywają.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: piątek, 6 maja 2016, 14:07 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 15 sierpnia 2008, 20:54
Posty: 200
Lokalizacja: Poland
Kalciferny napisał(a):
Na początku swojej poszukiwawczej kariery nie miałem oporów z chodzeniem po obsianym , podchodziłem do tematu z myślą " jak mnie ktoś pogoni grzecznie zejdę , z łapami przecież nie skoczy , a jak coś to mam szpadel " . I tutaj duży plus dla kopiących z Koszalina bo wytłumaczyli mi już na samym starcie ( wcale nie ręcznie a grzecznie i na spokojnie ) dlaczego to takie ważne , może i <b><font color=red>nie ma</font></b> się czym chwalić ale macie szanse zobaczyć że tematy tego typu tak samo jak "nakierowywanie " nowych w hobby na odpowiednie tory jak najbardziej ma sens i chociaż w części przypadków przynosi zamierzony efekt . Proszę na mnie psów nie wieszać podałem po prostu siebie jako przykład co do skuteczności tego typu lekcji . pozdrawiam

Kalciusz


Kolego... zastanów się najpierw kilka razy co chcesz napisać, a potem pisz... nie chcę już wracać do Twoich poprzednich postów, w których chwalisz się, że kopiesz na zasianym małą platikową łopatką... albo nie pamiętasz co piszesz, albo piszesz co ślina Tobie na język przyniesie by tylko zaistnieć na forum. Napiszę krótko... skończ ze spamem! Z diabelskim pozdrowieniem :666 :666 :666

PS. A "słoneczko", to pisz sobie do Twojej wybranki lub wybranka... a nie do mnie!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: piątek, 6 maja 2016, 15:37 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 22 stycznia 2016, 07:27
Posty: 150
Lokalizacja: Koszalin
Nie ma sprawy pysiu . widzisz to kopanie na obsianym o którym pisałem było dwa miechy temu . z wykrywaczem chodzę od trzech dlatego pisałem "na początku kariery" czepiasz się mnie na każdym kroku , zastanòw się czy to dobry pomysł skoro jesteśmy z tego samego miasta i w końcu na siebie wpadniemy.. Wytłumaczysz mi wtedy na żywo czemu ludzie bez wyższego wykształcenia którzy nie potrafią pisać tak ładnie jak ty są gorsi i nie powinni używać wykrywacza.tym razem bez pozdrowienia
Kalci


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: sobota, 7 maja 2016, 21:01 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 15 sierpnia 2008, 20:54
Posty: 200
Lokalizacja: Poland
Kalciferny napisał(a):
Nie ma sprawy pysiu . widzisz to kopanie na obsianym o którym pisałem było dwa miechy temu . z wykrywaczem chodzę od trzech dlatego pisałem "na początku kariery" czepiasz się mnie na każdym kroku , zastanòw się czy to dobry pomysł skoro jesteśmy z tego samego miasta i w końcu na siebie wpadniemy.. Wytłumaczysz mi wtedy na żywo czemu ludzie bez wyższego wykształcenia którzy nie potrafią pisać tak ładnie jak ty są gorsi i nie powinni używać wykrywacza.tym razem bez pozdrowienia
Kalci


Weź się zastanów człowieku co piszesz, a piszesz co ślina na język Tobie przynosi.
Po pierwsze: nie jestem z Twojego miasta i nigdy nie będę...
Po drugie: będę się starał by na Ciebie nie wpaść...
Po trzecie: nie pisałem nigdzie, by ludzie bez wykształcenia, jak to ująłeś nie używali wykrywaczy, tylko zwracam uwagę na Twoje dyletanctwo co do niektórych spraw...
Po czwarte: Pysiu... zwracaj się tak do Twoich Kolegów, z którymi eksplorujesz... nie do mnie...
Po piąte: trolluj gdzie indziej, np na PE...
Po szóste: nie groź mi...
Po siódme: jeszcze w kwietniu chwaliłeś się, że chodzisz po zasianym z małą łopatką, więc nie "dwa miechy temu" - coś chyba pamięć szwankuje...

Bez odpowiedzi...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: sobota, 7 maja 2016, 21:48 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3833
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
Wyluzujcie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: sobota, 7 maja 2016, 22:10 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 20:41
Posty: 914
Lokalizacja: Częstochowa
slimak napisał(a):
Mnie taki jeden pod Wschową chciał przejechać ciagnikiem :o A nie było posiane. Takie przypadki też bywają.


Skubaniec jak nic musi miec rodzine w Czestochowie bo mialem podobna przygode ... :D

* - a znany jest przypadek kiedy wkurzony chlop chwycil detektor , wsiadl w traktor i ... odjechal sobie ... :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 00:49 
Online
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3625
Lokalizacja: Górny Śląsk
...na polach uprawnych kopię tylko w warstwie humusu, i nic głębiej, tak od czasu, jak kiedyś kopałem krótko przed obsianiem i pewnie kopiąc za głęboko musiałem naruszyć, albo poprzebijać twardą warstwę gliny zalegającą pod humusem, skutkiem czego cała woda z pola odpłynęła i rolnikowi po obsianiu mało co na tym polu wyrosło, prawie wszystko uschło. Chyba do dzisiaj nie wie co to się wtedy narobiło, oczywiście, ja się nie przyznałem, nie będę robił sobie kłopotów i wrogów, zresztą razem z nim się zastanawiałem nad przyczynami takiej dziwnej klęski suszy i nieurodzaju, tylko na jego polu, bo wokół na polach sąsiadów wszystko pięknie rosło, po namyśle doszedł do wniosku, że pewnie przedobrzył ze środkami chwastobójczymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 01:18 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): poniedziałek, 3 listopada 2014, 22:50
Posty: 6
Jakby nie patrzeć, to spora lipa wyszła. Znajomemu/właścicielowi uprawy zadośćuczyniłeś?-pamiętaj, że zła karma wraca x3 :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 05:56 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 22 stycznia 2016, 07:27
Posty: 150
Lokalizacja: Koszalin
Nie wiem jak w waszych rejonach ale u nas przez to słońce pola są spękane i suche jak pieprz . Rolnicy chodzą jak po szpilkach bo boją się o uprawy i teraz przyłapanie kogoś na obsianym mogłoby przegiąć pałę goryczy :) .lepiej nie ryzykować


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 08:35 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 9 lutego 2006, 14:02
Posty: 108
Załącznik:
123321-001.JPG


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Nie kop na obsianym!
PostNapisane: niedziela, 8 maja 2016, 09:18 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 00:18
Posty: 1764
Lokalizacja: Gdynia
Kalci, Twoje posty często poprawiają mi humor ale ta pała goryczy - "leże i kwicze".

C.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: siwy1251 i 78 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL