Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 03:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: czwartek, 31 stycznia 2019, 16:49 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 27 września 2013, 14:43
Posty: 262
Lokalizacja: Jura
Zbinio wrzuciłem ten temat tylko dla celów informacyjnych. Nie jestem związany ani nie mam zamiaru wiązać się z jakimkolwiek stowarzyszeniem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: czwartek, 31 stycznia 2019, 19:14 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2018, 11:38
Posty: 35
Przecież ja do Ciebie nie mam żadnych uwag, ponieważ ten "żebraczy" temat został umieszczony na forum dość dawno a Ty go po prostu przypomniałeś. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: czwartek, 31 stycznia 2019, 23:31 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 15 października 2013, 22:25
Posty: 661
slimak napisał(a):
stokrotka napisał(a):
Niech archeo pracuje i konserwuje w ramach wolatariatu dla dobra swietego kontekstu, a nie tylko szmal i szmal.

Amen :1


Przecież pracują, tylko na innych stanowiskach...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: sobota, 2 lutego 2019, 03:35 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 12 stycznia 2016, 10:39
Posty: 23
Lokalizacja: Tychy
Zbinio napisał(a):
Widzę świetne pole działania dla PZE :666 Spokojnie mogłoby sfinansować całe koszta.

Zbinio poczytaj statut PZE


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: wtorek, 5 lutego 2019, 20:49 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 1 kwietnia 2007, 18:29
Posty: 1795
Krzychu_ napisał(a):
Na tym przykładzie doskonale widać jak tzw. "państwu" i "stojącym na straży" urzędnikom - "zależy" na ochronie i zachowaniu tzw. "dziedzictwa narodowego". - Pomimo tego, że mają wszystko wyłożone na tacy - najwyraźniej taka "inwestycja" jest dla nich zupełnie nieopłacalna. Szkoda dalszego komentarza...

masz rację, pewnie będę żałował tej wypowiedzi i dostanę żółtą kartę za politykierstwo, ale wolą dać kasę pseudo księdzu-biznesmenowi rydzykowi (przyjmującemu koperty z kasy rządowej -naszych podatników, świadomie napisałem z małej litery)
wyłudzaczowi naszych pieniędzy i dziwię się że obywatele tego kraju, podatnicy, nie rozliczają kaczora z tych potężnych pieniędzy na termy a wcześniej kampanie wyborcze itd ksiądz nie powinien żyć w takim bogactwie i przepychu
te pieniądze (NASZE) uratowałyby dzieci ciężko chore które są przyszłością naszego kraju
i jeszcze jedno, nie żałuję tej wypowiedzi, bo to jest RAK naszych pseudo polityków


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2019, 14:58 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 9 października 2006, 10:53
Posty: 1489
Lokalizacja: Błękitna Planeta
@mofinar :1
Ograniczając swój komentarz - zgadzam się z powyższym w całej rozciągłości i mam nadzieję, że nie jestem w tym osamotniony. Jest nas całkiem pokaźna rzesza, która (choćby przy najbliższych wyborach) powinna "podziękować" pewnej, zabetonowanej grupie ludzi za to, co w tym kraju w ostatnim czasie zaserwowała obywatelom "ku chwale socjalistycznej ojczyzny".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2019, 19:45 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2014, 22:56
Posty: 103
Lokalizacja: Mazowsze
Skończcie politykować, nie wszyscy tęsknią za grupą "by żyło się lepiej"...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2019, 21:16 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 5 czerwca 2012, 16:49
Posty: 169
Panowie
Cała ta dyskusja nie ma żadnego sensu miesza aby wam się wszystko w głowach .
Koperkowe afery robicie .
Pieniądze na te badania ( dla mnie bardzo ciekawe i szkoda że to się tak toczy dla mnie to po prostu patologia i żebranina )
Powinni wyłożyć Grajewski Urbańczyk Wożniak Stysz Bednarek Michalski wódz najjaśniejszej kaczej Rp Gliński I inni winni tego stanu jak jest
My nie powinniśmy w żaden sposób ich wspierać dając im grosz podkopujemy sami siebie .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2019, 22:07 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3637
Lokalizacja: Górny Śląsk
Za ośmieszanie archeologii badaniami hasioków i za zapełnianie magazynów śmieciami nie powinni dostać żadnej kasy. :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: piątek, 8 lutego 2019, 21:54 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 1 kwietnia 2007, 18:29
Posty: 1795
marcin121 napisał(a):
Panowie
Cała ta dyskusja nie ma żadnego sensu miesza aby wam się wszystko w głowach .
Koperkowe afery robicie .
Pieniądze na te badania ( dla mnie bardzo ciekawe i szkoda że to się tak toczy dla mnie to po prostu patologia i żebranina )
Powinni wyłożyć Grajewski Urbańczyk Wożniak Stysz Bednarek Michalski wódz najjaśniejszej kaczej Rp Gliński I inni winni tego stanu jak jest
My nie powinniśmy w żaden sposób ich wspierać dając im grosz podkopujemy sami siebie .

ma sens, nie nagłaśnianie-to chowanie głowy w piasek, a ta jedna osoba która od laat kradnie nasze pieniądze (i niestety legalnie, mówię o obecnie panujących) czyni ich bezkarnymi (choć to samo czynili ich poprzednicy w imię zachowania sondaży politycznych w wyborach) to czas aby ODEJŚĆ OD KOŚCIOŁA W POLITYCE
osoba w postaci pseudo księdza od lat jest nie rozliczana za wyłudzone NASZE PIENIĄDZE, i to naginanie przez pseudo katolików jest także plagą tego państwa
katolik ma się dzielić, nie wyłudzać
pan rydz.. na tym zarabia
a społeczeństwo jak było biedne, tak jest jeszcze biedniejsze przez te karykatularne pensje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: sobota, 9 lutego 2019, 14:43 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 15 października 2013, 22:25
Posty: 661
Nie wiedziałem, że Rydzyk jest archeologiem, chyba, że przeoczyłem zmianę tematu wątku. Czytałem gdzieś, że toruńskie źródła termalne mogłyby ogrzać cały Toruń, a tak ogrzewają Francuzi :h


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: sobota, 9 lutego 2019, 15:30 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 504
najwiecej krzycza ci co nie daja nic przy okazji zatruwajac zycie innych
akcja zbiorki na badania pewnie pojawila sie bo zbiorki okazaly sie ostatnio modne i efektywne to nie tylko w Polsce to juz jest wszedzie...
ja nie doloze bo mysle, ze gdyby archeo poswiecilo tyle energii na zmiany systemowe co na walke z poszukiwaczami to i system bylby klarowny dla wszystkich i pieniadze by sie znalazly...
Polska jako panstwo operuje olbrzymimi pieniedzmi, wystarczy tylko umiejetnie dzielic. Takie wypominanie jakiemus Rydzykowi pieniedzy z ktorych on i tak nie korzysta to zwykle pieniactwo jest.. temat zastepczy, pokarm dla troli i nie wiem co jeszcze
archeo betonujac swoje postawy sami sa sobie winni bo oni potrzebuja rewolucji ale we wlasnym gronie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: sobota, 9 lutego 2019, 19:53 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Mofinar, Krzychu - :za

barera napisał(a):
Czytałem gdzieś, że toruńskie źródła termalne mogłyby ogrzać cały Toruń, a tak ogrzewają Francuzi :h


Jak byłem w armii kol. Barera - jeszcze za komuny to ogrzewaliśmy ''jako koty'' wodę staremu wojsku trąc ręcznikami w rury ... ale to były jaja - żeby młody się nie nudził.
Woda Twojego pryncypała ma ok. 60 stopni na wylocie ...
Będziesz wespół z ministrantami ją ogrzewał ? Drewnem z kolejnej puszczy ?
Przecież to jest jeden, wielki wał .

PS. Nomennesicio - Ty tak poważnie, czy'' rudej wódy na myszach'' zbyt wiele spożyłeś ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: sobota, 9 lutego 2019, 20:06 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 1 kwietnia 2007, 18:29
Posty: 1795
nomennescio napisał(a):
najwiecej krzycza ci co nie daja nic przy okazji zatruwajac zycie innych
akcja zbiorki na badania pewnie pojawila sie bo zbiorki okazaly sie ostatnio modne i efektywne to nie tylko w Polsce to juz jest wszedzie...
ja nie doloze bo mysle, ze gdyby archeo poswiecilo tyle energii na zmiany systemowe co na walke z poszukiwaczami to i system bylby klarowny dla wszystkich i pieniadze by sie znalazly...
Polska jako panstwo operuje olbrzymimi pieniedzmi, wystarczy tylko umiejetnie dzielic. Takie wypominanie jakiemus Rydzykowi pieniedzy z ktorych on i tak nie korzysta to zwykle pieniactwo jest.. temat zastepczy, pokarm dla troli i nie wiem co jeszcze
archeo betonujac swoje postawy sami sa sobie winni bo oni potrzebuja rewolucji ale we wlasnym gronie...


Takie wypominanie jakiemus Rydzykowi pieniedzy z ktorych on i tak nie korzysta to zwykle pieniactwo jest.. temat zastepczy, pokarm dla troli i nie wiem co jeszcze

nie korzysta ???!!! nie widzisz jak żyje i czym jezdzi???


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zrzutka na badania archeo
PostNapisane: sobota, 9 lutego 2019, 20:23 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 15 października 2013, 22:25
Posty: 661
My o archeo, a Ci o Rydzyku, ręce opadają.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL