https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Crazy - pies niezwykły
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=199786
Strona 1 z 1

Autor:  beryl [ poniedziałek, 20 maja 2019, 21:55 ]
Tytuł:  Crazy - pies niezwykły

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje ... 91436.html

Do komendy na warszawskich Bielanach zadzwoniła właścicielka owczarka berneńskiego twierdząc, że jej pies wykopał w ogródku nietypowy "eksponat". Jak poinformowała policja, tym nietypowym znaleziskiem okazał się kilkudziesięcioletni pistolet gazowy.
Mieszkanka warszawskich Bielan o znalezisku na swojej posesji zaalarmowała policję kilka dni temu. Według jej relacji należący do niej pies, który wabi się Crazy, od dłuższego czasu obwąchiwał jedno miejsce w przydomowym ogródku. W końcu końcu zaczął tam kopać.
Wykopał kilkudziesięcioletni pistolet
Właścicielka była początkowo zła na swojego pupila za zniszczenie kwiatów i trawnika, ale jak tylko zobaczyła, co znajdowało się w dole, natychmiast powiadomiła policję - tłumaczy Kamila Szulc z Komendy Rejonowej Policji.
Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli wykopany przez zwierzaka kilkudziesięcioletni pistolet gazowy. - Został on przekazany do dalszych badań - mówi Szulc.

Autor:  sobol_87 [ poniedziałek, 20 maja 2019, 22:11 ]
Tytuł:  Re: Crazy - pies niezwykły

Pies psa nie zamknie :1

Autor:  Olek_65 [ poniedziałek, 20 maja 2019, 23:41 ]
Tytuł:  Re: Crazy - pies niezwykły

sobol_87 napisał(a):
Pies psa nie zamknie :1

Kilka lat temu, pod Bolimowem to się nie sprawdziło ... Było głośno o tym.

Autor:  boogieman666 [ wtorek, 21 maja 2019, 02:07 ]
Tytuł:  Re: Crazy - pies niezwykły

Ciekaw jestem, jakie jeszcze zwierzątko w tym kraju nie wykopało jakiegoś skarbu, czy zabytku z ziemi, ale z tego co widzę, to już chyba większość występujących na terenie Polski.

Autor:  kanti [ czwartek, 23 maja 2019, 15:53 ]
Tytuł:  Re: Crazy - pies niezwykły

O jeżach jeszcze nic nie było. Wiadomo przecież że jak taki tabun przez las przejdzie to różne rzeczy wyjść mogą :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/