Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 05:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Komercyjne "kopanie"
PostNapisane: środa, 29 maja 2019, 22:56 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 17 sierpnia 2012, 19:32
Posty: 1101
Lokalizacja: Georgsdorf
[quote="Gniewkos"]a ja się nie do końca zgadzam z tym co piszecie, jak znasz swój teren dobrze, to zawsze jest gdzie łopatę wbić i nie ma przechodzonych miejscówek - wiem co mówię, testowane dziesiątki razy, terenów nie przechodzonych jest tyle, że wszyscy razem nie przeszukali byśmy ich przez kolejne 50 lat...
ja w dołkach po poprzednikach to i denary kopałem i krzyżówki i inne...
Święta prawda :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Komercyjne "kopanie"
PostNapisane: czwartek, 30 maja 2019, 07:38 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 19:19
Posty: 926
Zwyczajowo na tych samych polach z roku na rok znajduje się co raz mniejsze gabarytowo moniaki, ale jak rolnik się zamyśli przy orce (aż wyjdzie piach i stare klepisko na wierzch) albo zmieni pług na głębszy to potrafi nas jeszcze przechodzona miejscówka miło zaskoczyć czymś większym.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Komercyjne "kopanie"
PostNapisane: czwartek, 30 maja 2019, 11:02 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): czwartek, 2 stycznia 2014, 21:51
Posty: 286
Dokładnie byliśmy nie raz na takim właśnie polu, gdzie rolnik orał 30 lat "ciapkiem" a potem syn wziął dotację i wjechał nowym Johnem ze skibami 50cm albo więcej, jak stanąłem na miedzy to górna orki kończyła się powyżej mojego kolana...
W tym hobby jedno jest pewne, trzeba łazić, łazić i jeszcze raz łazić, bez wychodzonych kilometrów nie będzie efektów nawet na najlepszych potencjalnych miejscówkach.
Ja najlepsze strzały, oprócz jednego miałem na miejscówkach bez specjalnego potencjału, bez specjalnej historii...

pozdro!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL