Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 15:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: czwartek, 13 lutego 2020, 23:18 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 16:43
Posty: 69
Lokalizacja: opatowiecc
Olek_65 napisał(a):
korekt napisał(a):
korekt napisał(a):
mogę zadać Ci pytanie

to pisz na priv

A co to za tajemnice na Forum ?
Pisz Korekt ''otwartym tekstem'' a nie jakieś Enigmy wymyślasz - wszyscy jesteśmy ciekawi. :)

a chcesz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: czwartek, 13 lutego 2020, 23:21 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 16:43
Posty: 69
Lokalizacja: opatowiecc
smerfy to na ogól spoka i nie są upierdliwi Ty to chyba powinines się przedstawiać jako Grgamel i z kotem tak samo upierdiwy gość jak ten Gargamel z Warszawy co jest upierdliwy i mieszka z kotem


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: czwartek, 13 lutego 2020, 23:31 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 16:43
Posty: 69
Lokalizacja: opatowiecc
Malkontent nie masz jeszcze 40ljesteś żonaty ale nie masz dzieci


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: czwartek, 13 lutego 2020, 23:50 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Czarno zaczynam widzieć Twoje nadprzyrodzone zdolności ...
Co do wieku ... tu nie trzeba nawet wahadełku gitary zawracać - olek65 to imię i rok urodzin.Choć wielu mówi Tomek - to drugie imię, które bardziej się przyjęło - ale w papierach - Aleksander.
Ale rozumiem że matematyka jest trudna ( sam ledwo na maturze zaliczyłem) ale że wyszło Ci 40 ? :roll:
Mam syna i dwóch wnusiów - a z żoną rozwiodłem się jak syn miał 2 latka - został ze mną... :)

Nadal chcesz szukać tego pociągu ? Nie wiem czy aby mentalnie jesteś już na to przygotowany ...
PS. Kilka osób z Forum zna mnie osobiście i jakoś nikt mnie tak nie odmłodził jak Ty - dziękuje dobroczyńco :666


Ostatnio edytowano czwartek, 13 lutego 2020, 23:57 przez Olek_65, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: czwartek, 13 lutego 2020, 23:55 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 00:50
Posty: 278
Proponuję; idziemy spać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 00:06 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Stary traper napisał(a):
Proponuję; idziemy spać.

Jakbym cały dzień szukał za pomocą wahadełka koparki na żwirowni z wiadomym efektem - dawno już bym spał :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 00:23 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 00:50
Posty: 278
Olek uśmiechnij się. Wróćmy do meritum bo temat jakby nie patrzeć, to ciekawy. Taka odskocznia od szarości dnia codziennego. Kolego korekt proszę się uśmiechnąć , bo człowiek uśmiechnięty to mniej awanturujący się jest. Powinniśmy się wspierać w szukaniu nowych rozwiązań a nie atakować jeden drugiego. Na jakimś forum przez trzy dni była wojna o to jakie świece założyć do auta a mechanik, jak się potem okazało, założył całkiem inne bo tak uważał. Auto bez przeszkód jeżdziło po założeniu tych świec. Tak mi się przy okazji przypomniało.
Temat ciekawy i szkoda aby wojną się zakończył.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 00:34 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 08:12 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 4 października 2013, 07:09
Posty: 1086
Lokalizacja: Olsztyn
Do kompletu moglibyśmy dodać tarota, pismo automatyczne i nocne nagrywanie ciszy w nadziei na głosy z zaświatów. Tylko czy można? Wszak są to cały czas rozwiązania techniczne, a te wymagają decyzji administracyjnej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 08:20 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 8 maja 2015, 13:02
Posty: 289
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
korekt napisał(a):
smerfy to na ogól spoka i nie są upierdliwi Ty to chyba powinines się przedstawiać jako Grgamel i z kotem tak samo upierdiwy gość jak ten Gargamel z Warszawy co jest upierdliwy i mieszka z kotem

Masakra,jaka grypsera :lol: Smerfy to na ogól spoka a Ty to Gramel :lol: hopie,nie kaleczaj polska mowa,bo to grzecha narodowa :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 08:43 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 4 października 2013, 07:09
Posty: 1086
Lokalizacja: Olsztyn
długi napisał(a):
korekt napisał(a):
smerfy to na ogól spoka i nie są upierdliwi Ty to chyba powinines się przedstawiać jako Grgamel i z kotem tak samo upierdiwy gość jak ten Gargamel z Warszawy co jest upierdliwy i mieszka z kotem

Masakra,jaka grypsera :lol: Smerfy to na ogól spoka a Ty to Gramel :lol: hopie,nie kaleczaj polska mowa,bo to grzecha narodowa :n

Kolega korekt niczego nie kaleczy. Kolega zastosował jedynie porównanie zestawiając smerfy i lampki nocne Spoka dystrybuowane przez sieć Ikea. Czy jest to porównanie właściwe to sprawa dyskusyjna. Ja nie widzę związku ale to nie znaczy, że go nie ma. Nie znamy ścieżek myślowych jakimi podąża umysł kolegi korekt. Być może tam smerfy i spoka mają jakiś wspólny mianownik. Poniżej rzeczone lampki spoka.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 09:09 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 16:43
Posty: 69
Lokalizacja: opatowiecc
Jeżeli kogoś obraziłem to przepraszam ale tak jak wcześniej pisałem ze gościu mocny w tych sprawach
jeszcze raz wspomnę o Krzysztofie Jackowskim odnalazł ludzi można ponad 700 a ile odnalazł np.;zwierzat dokumentów to szkoda mówic i to wszystko to prawda i co wy na to? a ile razy wyręczył Policje w poszukiwaniach poczytajcie sobie na temat Krzysztofa albo prowadzi zobaczcie go na fejsie prowadzi transmisje na żywo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 11:20 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 00:50
Posty: 278
Od razu przyjemniej się w wątku zrobiło. Dziękuję.
Wracając do meritum to zastanawia mnie jedna sprawa; różdżka ani razu nie pokazała, na te kilka trafień, żadnego zabytku że tak powiem. Chyba że ten dziurawy i pordzewiały garnuszek potraktujemy jako zabytek współczesnej archeologii :D . Ponieważ zawsze staram się zabierać znaleziony złom, to i ten niezwykle cenny artefakt współczesny został zabrany i zdeponowany na kupce innych, no może mniej cennych, za stodołą :D .
Czeka tam z innymi na powiększenie zbioru i transport do centrum składowania takich znalezisk czyli na złomnicę. Im więcej czytam tych bzdur o tej współczesnej archeologii to zauważam że i mnie to się zaczyna udzielać i poważnie się zaczynam zastanawiać nad wizytą u specjalisty aby skonsultować z nim moje obawy co do stanu mojej psychiki i usłyszeć jego zdanie na ten temat :lol: . Przy okazji, bo mi się przypomniało;
Kiedyś,dawno temu też jakiś geniusz poszedł tym tropem i wymyślił " zwis ozdobny, męski", co było nawet przez jakiś czas napisane na metkach krawatów. Przy każdej okazji gdy prosiłem o ocenę mojego " zwisu ozdobnego " baby dziwnie na mnie patrzyły. Do dziś nie wiem o co im szło :lol: . Przez długi czas takie napisy na metkach były ale potem się z tego wycofano. Młodzi tego mogą nie pamiętać, dlatego przytaczam jako ciekawostkę.
Różdżki, tu mam trochę jakby zagwozdkę. Podawane są różne długości i średnice drutów. Może w tym kierunku by poeksperymentować?
Gdyby się potwierdziło że różdżka nie wskaże stanowiska archeo a złom w postaci kawałka przeżartej rdzą blachy czy pokrzywionego gwożdzia zalega na głębokości do pięciu centymetrów albo i nawet częściowo wystaje z gruntu i czubkiem buta to można wygrzebać, nie naruszając tego jak to nazywają; in szitu, to może warto by przy jakiej okazji spotkań z decydentami poruszyć temat aby taki przyrząd do poszukiwań był wręcz zalecany?. Sam już nie wiem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: sobota, 22 lutego 2020, 12:07 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): piątek, 22 lutego 2013, 16:43
Posty: 69
Lokalizacja: opatowiecc
Witam poszukuję numeracji lokomotyw i parowozów ||| Rzeszy rok 1943-45


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Złoty pociąg
PostNapisane: sobota, 22 lutego 2020, 13:33 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 04:36
Posty: 3129
Lokalizacja: Górny Śląsk
Różdżką próbowałeś?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL