Teraz jest czwartek, 25 kwietnia 2024, 11:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sprzęt ciężki
PostNapisane: piątek, 1 sierpnia 2003, 17:26 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 6 czerwca 2003, 00:00
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa
Byłem wczoraj w okolicach Pułtuska i znalazłem sporo świezych dziur i dziursk po kims kto chodził z piszczałką .Brawo !!!!!! Gratulować bym mógł ,gdyby nie fakt ,że żadna dziura nie była zasypana ! Normalnie jak gdyby rury kładli w środku lasu ! !NIE TĘDY DROGA DO SŁAWY !!! :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 1 sierpnia 2003, 20:59 
Offline
Zybinek laleczny

Dołączył(a): środa, 19 marca 2003, 01:00
Posty: 601
Lokalizacja: Polska
Byłem dzisiaj za Jabłonną pomiędzy leśniczówką Bagno a szosą na Nowy Dwór znalazłem tam również sporo świeżych dziur i wykopów czasem nawet o średnicy 1m i podobnej głębokości. Las był rozryty jakby stado dzikich świń przeszło przez kartoflisko. Dookoła poniewierały się resztki wykopanego żelastwa, pozostało to na 100% po kimś kto chodził tam z piszczałką. Niestety zostawił to ktoś z nas!
Zamiast chodzić z piszczałką i szukać fantów postanowiłem to uporządkować, gdyż żadna dziura nie była zasypana!

Panowie po tym co zobaczyłem, nie dziwię się leśniczym, że reagują nerwowo widząc kogoś z wykrywaczem! Na miejscu leśniczego ptraktował bym takiego poszukiwacza jak kłusownika i odstrzelił bym mu fujarkę :gil albo przynajmniej piszczałkę :gil !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 3 sierpnia 2003, 14:38 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 30 marca 2003, 01:00
Posty: 103
Lokalizacja: chełmskie
Wiele osób o tym pisalo, wszyscy poszukiwacze zgodnie twierdza, ze dolki po sobie nalezy zakopywac. Niestety zawsze znajda sie "inni", ktorych ogolnoprzyjete sposoby zachowania nie obowiazuja.
Ten sam problem wystepuje w podmiejskim lesie kolo Chelma. Spacerujac po tym terenie mozna zauwazyc, iz w niektorych miejscach bylo kopane, lecz dolki sa zasypane. Sa jednak miejsca, gdzie az strach chodzic by nie skrecic sobie nogi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 4 sierpnia 2003, 09:45 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2003, 01:00
Posty: 527
Byłem ostatnio na jednym grodzisku na Jurze i JEZU!!!!! Takie rowy ktoś wykopał że tylko błąd ortograficzny!!! pod ścianę i :mg: Czego oni tam szukali???? zakopanego średniowiecznego "tygrysa" czy co????? Zamiast pozwiedzać grodzisko błąd ortograficzny!!! się za zakopywanie tego pobojowiska.

Wstyd "poszukiwaczu partaczu" któryś to zrobił :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: hood75 i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL