Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 17:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zakopany A Denauer???
PostNapisane: niedziela, 15 lutego 2004, 14:37 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 20 czerwca 2003, 00:00
Posty: 83
Lokalizacja: Darlowo
Witam. jeszcze w listopadzie przytrafiła mi sie ciekawa historia. Jako ze pracuje w hotelu mam kontakt z wieloma osobami. Pewnego wieczoru znajomy taksówkarz przywiózł goscia i czekajac na niego poprosił o cole. Jako ze byl to facet w podeszłym wieku pogadalismy troche o historii miasta w ktorym oboje mieszkamy. W pewnym momencie wyjawił mi pewna tajemnice. otóz w okolicy, za jedna z wiosek miałbyc zakopany Mercedes A Denauer. W dole , wymurowane sciany, a nad nim młody las. rano wrócilem do domu, przekimałem sie i co?Oczywiście pojechalem w to miejsce, zabrałem ze soba niezbednik w postaci wyprostowanego pogrzebacza do pieca(najlepszy wykrywacz), gdyz wykrywki akurat nie mialem. I co sie okazało. w miejscu gdzie mialbyc mlody las-byl. zaczałem wbijac szpikulec, ale nic. ale zaraz zaczałem ryc w ziemi- co sie okazało- lasek oddalony od drogi o ok 20 metrów, a podłoze jest jakby zmieszane z podkładem kolejowym-kamienie, ziemia. Teren troche nierówny. Pytanie. jaka wykrywka oprócz two-box mogłaby namierzyc dany obiekt??? Pozdrawiam :bond


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL