Teraz jest sobota, 20 kwietnia 2024, 01:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 27 czerwca 2002, 15:22 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
Czy są jacyś chętni ???? <BR>Wiem że nikt nie sprzedaje extra miejsc <BR>ale sam mam miejsca w których byłem kilkakrotnie i raczej tam nie wróce ale może ktoś by chciał poszukać ????? <BR>Czekam na propozycje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 28 czerwca 2002, 15:12 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 16 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 62
Witam!! <BR>O jakie propozycje pytasz ? <BR>Proszę rozwiń temat ? <BR>Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 28 czerwca 2002, 16:19 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Ogolnie jestem za.I niekoniecznie barterem. <BR>Tylko .... <BR>1/skad wiesz ze inni nie znaja "twojego" miejsca. <BR>2/ czy ktos nie odpowie ci ze zna juz teren/klamiac/ <BR>Ale nie badzmy pesymistami. <BR> <BR>Dam Ci lepsza oferte-jesli chcesz wymiany-kontaktuj sie z inna grupa-i na zasadzie wspolnych wyjazdow-dzis ja jutro ty prowadzisz. <BR>


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 1 lipca 2002, 07:36 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
masz racje chyba lepiej tak zrobie - handel face to face jest bezpieczniejszy choc i to może być nieuczciwe :-((((((


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 lipca 2002, 21:12 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
W sumie nie uogolniajmy az tak-jednak zapewne wiekszosc z nas jest uczciwa.Hehe... <BR>Moze lepiej zamiast handlowac zaczac sie kolegowac- organizowac wspolne wypady, <BR>Ja zapraszam do siebie na Jure Krakowsko-Czestochowska-praktycznie w kazda sob-niedz lipca jestem dyspozycyjny. <BR>Posiadam tam kawal laki pod samymi skalkami- <BR>niestety jeszcze "gola" tak ze namiociki lub "pod skalka" ale za to free. <BR>Mozna tam sie powspinac,zejsc do jaskini,pokopac-a historia jury jest coool-praktycznie kazdy okres dziejow ma jakies akcenty.Fakt-przeryte ale... <BR>Zapraszam. <BR>Druga oferta to kopalnie srebra pod Bytomiem-dziesiatki kilometrow korytarzy,studnie,woda -mozna sporo polazic.Okres XI do XX wiek. <BR> <BR> <BR> <BR><BR><BR><font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jms-bytom dnia 2002-07-03 21:16 ]</font>


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 października 2002, 12:00 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 21 września 2002, 00:00
Posty: 526
Lokalizacja: Tczew
Macie racje z tym pisaniem ze na wymiane barterową ludzie odpowiedza "znam to miejsce, bylem tam, tu nic nie ma itd.". <BR>Na forum odkrywcy rzucilem haslo "rozbite obozowisko" i choc wiem ze nikt tam nie był na 99% to i tak znalazly sie osoby, ktore twierdza ze teren jest przeorany i wszystko z 1944 roku zostalo juz wyciągniete. <BR>I tu jest nieprawda, poniewaz w miejscu przezemnie opisywanym w 1944 roku front poszedl bokiem i nie ruszył tej miejscowosci. Jest tam naprawde duzo fantów. Ja chcialem dac namiary gps na te wzgorze ale widząc teksty ludzi ktorzy twierdza ze teren jest przoerany od 95 roku, zmienilem zdanie i wybiore sie tam sam. Poinformowalem ludzi z tej wioski(wioska wymiera czyli jakies 20 mieszkancow) by nie zdradzali polozenia. <BR>Taki jest finał wymiany(choc ja chcialem tylko by ktos napisal co znalazl itd). <BR>Wiec w wymiany barterowe nie wierze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 października 2002, 08:04 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 29 maja 2002, 00:00
Posty: 341
Lokalizacja: Środa Śląska (Wrocław)
Karas nie irytuj się większość z nas czyta forum Odkrywcy i osobiście mam wrażenie że część piszących na odkrywcy nigdy nie szukało i raczej nie będzie szukać w terenie <BR>Co do przeszukanych terenów - ciężko jest dziś znaleźć coś netkniętego jak znalazłeś to gratulacje - zrób zdjęcia fantów i pokaż na forum


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 października 2002, 08:57 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): czwartek, 18 lipca 2002, 00:00
Posty: 54
Lokalizacja: Białystok
Czołem czołem. <BR>Przypadkiem tak się składa, że chodzi o mnie. Tak się śmiesznie składa, że szukałem ostro w okolicznych lasach. Oczywiście najłatwiej jest powiedzieć, że ktoś nie ma racji. <BR> <BR>Jeśli chcesz wiedzieć w 1944 na linii Bogusze-Zuki broniła się 50 niemiecka dywizja piechoty, została zepchnięta (przełamanie na odcinku 134 batalionu), a następnie oparła się o las przy miejscowości Trościanka, gdzie pozycje przełamano na odcinku 50 batalionu fizylierów. <BR>Możesz wierzyć lub nie, ale osobiście widziałem fanty wyciągnięte w 1995 z okolic Nowowoli u kumpla. Fakt, wtedy troszkę tego było. Ponieważ od tego czasu jeździło tam co najmniej 30 osób, teren jest dość dokładnie przekopany. Sam ostatnio tam byłem na początku września. <BR> <BR>Oczywiście wszędzie są fanty. Ale też _wszędzie_ byli już ludzie. Chętnie wybiorę się z Tobą w tereny o których mówisz, mogę w zamian zaprowadzić Cię w teren w którym znalazłem tydzień temu pół samochodu fantów. <BR> <BR>Pozdrawiam <BR>Krzysiek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL