Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 1 lipca 2007, 13:57 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:32
Posty: 55
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Cholernie ciekaw jestem też jak Rutus wypadł by w porównianiu z minelab 30 ...
No i zstanawiam się nad Cibolą


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 1 lipca 2007, 19:47 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 1 czerwca 2007, 19:52
Posty: 8
Porównywałem X-terra 30 z Rutusem i Rutus jest głębszy od 30 a 30 ma lepszą dyskryminację, z Rutusem można chodzić też na militarke lecz ja używam 30 a kumpel chodzi z Rutusem i na pewno kopie więcej dołków tylko że dużo gwozdzi i różnych zardzewiałych przedmiotów ale podobno z czasem można odróżnić co leży pod cewką.Ja w 30 nie mam takich problemów.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL