Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 14:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 18 sierpnia 2007, 01:42 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 20 marca 2006, 22:53
Posty: 664
Hejka
Dlaczego dla dziewczyny :que
To zabrzmiało mniej więcej tak jakby kobiety były głupsze (powiedzmy mniej podatne na myślenie) - obym nie miał racji, że tak zabrzmiało.
Jeśli sobie radzi z solarisem to spokojnie można kupić jej taki detektorek.
Moja żonka nie podziela "grzebania w ziemi" ale swego czasu jak dałem jej do ręki mojego upgradeowanego WH Spectruma, radziła sobie z nim doskonale (kilka wypadów) - artefktów nie nabiła, ale w konkretach coś koło 50 PLNów (różne nominały).
Kobiety wcale nie są cieńsze od facetów w tym hobby (przekonałem się parę razy).

Pozdroofki

IdeL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL