https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Fisher 1270 opinie ? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=22953 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hokan [ poniedziałek, 6 marca 2006, 21:31 ] |
| Tytuł: | Fisher 1270 opinie ? |
Witam wszystkich na tym forum! Grzebię w ziemi od wielu lat i postanowiłem teraz dokonać zmiany sprzętu.Zbieram opinie o modelu Fisher 1270,może ktoś z kolegów działa nim lub coś wie konkretnego w tym temacie? |
|
| Autor: | Macio [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 00:29 ] |
| Tytuł: | |
Chciałbym odswieżyć pytanie hokana :) . Interesuje mnie ten wykrywacz a nie mogę znaleźć nic wiarygodnego na jego temat - tylko informacje handlowe. Cena nowego wykrywacza znacznie różni cię od starszych modeli z serii 1200 czy przekłada to się na osiagi? |
|
| Autor: | Edd [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 10:05 ] |
| Tytuł: | |
Jeśli znasz angielski, to zapraszam : http://metaldetectorreviews.net/fisher.htm Są tam wypowiedzi użytkowników, którzy spędzili ze sprzętem wiele czasu w terenie. Życzę miłej lektury. Edd |
|
| Autor: | Macio [ wtorek, 28 sierpnia 2007, 20:19 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki wielkie ale znam stronę. Od tej recenzji zacząłem... i na niej skończyłem, bo tylko tyle znalazłem od serca i na temat fishera 1270. Po wyczerpaniu źródeł :( więc chciałem jakieś "jeszcze" informacje dostać od forum... :1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|