https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Fisher 1270 opinie ?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=22953
Strona 1 z 1

Autor:  hokan [ poniedziałek, 6 marca 2006, 21:31 ]
Tytuł:  Fisher 1270 opinie ?

Witam wszystkich na tym forum!
Grzebię w ziemi od wielu lat i postanowiłem teraz dokonać zmiany sprzętu.Zbieram opinie o modelu Fisher 1270,może ktoś z kolegów działa nim lub coś wie konkretnego w tym temacie?

Autor:  Macio [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 00:29 ]
Tytuł: 

Chciałbym odswieżyć pytanie hokana :) . Interesuje mnie ten wykrywacz a nie mogę znaleźć nic wiarygodnego na jego temat - tylko informacje handlowe. Cena nowego wykrywacza znacznie różni cię od starszych modeli z serii 1200 czy przekłada to się na osiagi?

Autor:  Edd [ poniedziałek, 27 sierpnia 2007, 10:05 ]
Tytuł: 

Jeśli znasz angielski, to zapraszam :

http://metaldetectorreviews.net/fisher.htm

Są tam wypowiedzi użytkowników, którzy spędzili ze sprzętem wiele czasu w terenie. Życzę miłej lektury.

Edd

Autor:  Macio [ wtorek, 28 sierpnia 2007, 20:19 ]
Tytuł: 

Dzięki wielkie ale znam stronę. Od tej recenzji zacząłem... i na niej skończyłem, bo tylko tyle znalazłem od serca i na temat fishera 1270. Po wyczerpaniu źródeł :( więc chciałem jakieś "jeszcze" informacje dostać od forum... :1

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/