https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Ace 150
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=33033
Strona 1 z 1

Autor:  Kamiś [ wtorek, 10 października 2006, 21:38 ]
Tytuł:  Ace 150

Witam
Przegladając kolejne tematy z zapytaniem "jaki wykrywacz dla początkujacego?" to mnie ch.. chce trafić , ludzie nie umieją myśleć !!! Więc postanowiłem opisać wykrywacz który sam uzytkuje , i mam nadzieje że komuś to pomoze w wyboże albo i nie .UWAGA TO NIE JEST REKLAMA !!!
Wię przechodze juz do sedna sprawy:
Wykrywacz Garret Ace 150 , cena za sprzęt nowy około 600 zł .Wykrywacz bardzo lekki , praktycznie gotowy do uzytku , bardzo prosta obsługa , niestety jego żółty kolor moze przeszkadzac szczególnie w lesie gdyż jest bardzo widoczny. Jego dziecinny wyglad moze mylić jednak jest zupełnie inaczej. Moim zdaniem i raczej nie tylko jest to wykrywacz przeznaczony do szukania drobnicy, monety wychodza jak grzyby po deszczu . Jednak nic nie jest idealne zdaza się mu dawać głuche sygnały , albo po wykopaniu dołka sygnał rozpływa się . Co do szukania militarii , nie polecam gdyz nie jest to wykrywacz przeznaczony do tego , na upartego da się szukać ale trzeba mieć moim zdaniem farta.Czytajac inne tematy o Ace 150 niektóre osoby potwierdzaja ze kopia militarke i się da ... Niekiedy zadziwiaja mnie jego sygnały , ostatnia wykopałem nim klamrę WH na głębokości 45 cm (35cm ziemi+10cm wody).
Podsumowując: Wykrywacz bardzo dobry dla osób które dopiero co zaczynaja się tym wszystkim interesowac , jednak po czasie bedzie się odczuwać niedosty.
Mam nadzieję że opisałem w miarę ten sprzęt , być może ktos się zdecyduje go nabyć lub nie , nie zadajac durnowatych pytań ...
Jesli ten temat kogos uraził lub nie spodobał się moderatorowi proszę o usunięcie
Pozdrawiam
Kamiś

Autor:  graf_zero [ niedziela, 15 października 2006, 11:38 ]
Tytuł: 

Popieram w 100%. Jak na swoją cenę jest naprawdę super. Militarkę kopać się da owszem, problemem może być jednak to że ACE 150 zlapie każdą kulkę i każdy odłameczek. Do monet nie mam zastrzezeń wychodza bardzo ładnie choć genialnych wyników nie ma.

Autor:  Kamiś [ niedziela, 1 lipca 2007, 11:15 ]
Tytuł: 

Witam
Nudziło mi sie więc , postanowiłem przeprowadzić testy :

łuska mannlicher - 24,5 cm
boratynka - 18 cm
15 kopiejek (srebro) -20,5 cm
6 krajcarów - 24 cm
1 grosz między wojenny - 17 cm
2 kopiejki - 22 cm
5 groszy (brąz) -21 cm
guzik wojskowy - 18 cm
medal austro-węgierski -28 cm
kulka szrapnelowa - 18 cm
klamra WH - 30 cm
zapalnik szrapnel - 35 cm
puszka po piwie - 44 cm
bagnet mannlicher wz.88 - 39 cm
hełm - 62-68 cm

testy były przeprowadzone w trybie all metal

pozdrawiam
Kamiś

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/