https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Ace 150 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=33033 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kamiś [ wtorek, 10 października 2006, 21:38 ] |
| Tytuł: | Ace 150 |
Witam Przegladając kolejne tematy z zapytaniem "jaki wykrywacz dla początkujacego?" to mnie ch.. chce trafić , ludzie nie umieją myśleć !!! Więc postanowiłem opisać wykrywacz który sam uzytkuje , i mam nadzieje że komuś to pomoze w wyboże albo i nie .UWAGA TO NIE JEST REKLAMA !!! Wię przechodze juz do sedna sprawy: Wykrywacz Garret Ace 150 , cena za sprzęt nowy około 600 zł .Wykrywacz bardzo lekki , praktycznie gotowy do uzytku , bardzo prosta obsługa , niestety jego żółty kolor moze przeszkadzac szczególnie w lesie gdyż jest bardzo widoczny. Jego dziecinny wyglad moze mylić jednak jest zupełnie inaczej. Moim zdaniem i raczej nie tylko jest to wykrywacz przeznaczony do szukania drobnicy, monety wychodza jak grzyby po deszczu . Jednak nic nie jest idealne zdaza się mu dawać głuche sygnały , albo po wykopaniu dołka sygnał rozpływa się . Co do szukania militarii , nie polecam gdyz nie jest to wykrywacz przeznaczony do tego , na upartego da się szukać ale trzeba mieć moim zdaniem farta.Czytajac inne tematy o Ace 150 niektóre osoby potwierdzaja ze kopia militarke i się da ... Niekiedy zadziwiaja mnie jego sygnały , ostatnia wykopałem nim klamrę WH na głębokości 45 cm (35cm ziemi+10cm wody). Podsumowując: Wykrywacz bardzo dobry dla osób które dopiero co zaczynaja się tym wszystkim interesowac , jednak po czasie bedzie się odczuwać niedosty. Mam nadzieję że opisałem w miarę ten sprzęt , być może ktos się zdecyduje go nabyć lub nie , nie zadajac durnowatych pytań ... Jesli ten temat kogos uraził lub nie spodobał się moderatorowi proszę o usunięcie Pozdrawiam Kamiś |
|
| Autor: | graf_zero [ niedziela, 15 października 2006, 11:38 ] |
| Tytuł: | |
Popieram w 100%. Jak na swoją cenę jest naprawdę super. Militarkę kopać się da owszem, problemem może być jednak to że ACE 150 zlapie każdą kulkę i każdy odłameczek. Do monet nie mam zastrzezeń wychodza bardzo ładnie choć genialnych wyników nie ma. |
|
| Autor: | Kamiś [ niedziela, 1 lipca 2007, 11:15 ] |
| Tytuł: | |
Witam Nudziło mi sie więc , postanowiłem przeprowadzić testy : łuska mannlicher - 24,5 cm boratynka - 18 cm 15 kopiejek (srebro) -20,5 cm 6 krajcarów - 24 cm 1 grosz między wojenny - 17 cm 2 kopiejki - 22 cm 5 groszy (brąz) -21 cm guzik wojskowy - 18 cm medal austro-węgierski -28 cm kulka szrapnelowa - 18 cm klamra WH - 30 cm zapalnik szrapnel - 35 cm puszka po piwie - 44 cm bagnet mannlicher wz.88 - 39 cm hełm - 62-68 cm testy były przeprowadzone w trybie all metal pozdrawiam Kamiś |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|