https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

ACE250+HS3 czy może SOLARIS
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=41455
Strona 1 z 1

Autor:  desperado [ sobota, 14 kwietnia 2007, 17:01 ]
Tytuł:  ACE250+HS3 czy może SOLARIS

Witam
Czytam sobie posty, czytam ale nie wiem czy dobrze wykombinowałem?
Skłonny jestem kupić ACE 250 i Smętka - razem wyjdzie 1,7 tys ale mogę je kupić w różnych terminach, ale do końca nie jestem pewien bo może kupić uniwersalnego Solarisa? Pomóżcie, która opcja jest lepsza.... a może doradzicie jeszcze coś innego...?

desperado :(

Autor:  beaviso [ sobota, 14 kwietnia 2007, 21:18 ]
Tytuł: 

Kup jeden i go dobrze poznaj, zamiast zaczynać od dwóch - kompletnie różnych - jednocześnie.

M.

Autor:  CONRADO [ sobota, 14 kwietnia 2007, 21:40 ]
Tytuł: 

Ogolnie rzecz biorac kombinacja ace ze smetkiem bylaby bardzo udana-dwa zupelnie odmienne sprzety-jeden typowy moneciarz a drugi militarysta.Co do solarisa to nie znam ale jestem zdania ze nie ma sprzetu uniwersalnego-to jak swinka morska ni to swinka ni to morska-ni to na monety ni to na militaria.

Autor:  desperado [ sobota, 14 kwietnia 2007, 22:00 ]
Tytuł: 

Dzięki :) zaraz wrzucam ogłoszenie do działu giełda, a jak nie to za tydzień lecę do sklepu :)

Autor:  beaviso [ niedziela, 15 kwietnia 2007, 02:46 ]
Tytuł: 

To akurat się Conrado mylisz. Solaris jest naprawdę uniwersalny. Może nie jest mistrzem w wyłapywaniu monetek wśród śmieci, może brakuje mu kilku cm do Smętka w skrajnych sytuacjach, ale ogólnie jest dobry tak na monety jak i na grubszego zwierza. Założę się, że nawet "Desperado" nie da rady jednocześnie machać jedną ręką Ace, a drugą Smętkiem. Dlatego uważam wybór Ace i Smętka za zły pomysł. Poza tym Ace250 wcale nie jest jakąś specjalną maszyną, chyba że w niskiej klasie cenowej. Solaris to IMHO lepszy wybór, a dla bogatszych Tesoro Vaquero z kompletem cewek - uniwersalność w jednej maszynie.

Autor:  anRO [ niedziela, 15 kwietnia 2007, 15:48 ]
Tytuł: 

Beaviso jakie polecasz cewki do Vaguero.

Autor:  przemko89 [ poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 09:07 ]
Tytuł: 

myśle że jednak beaviso nie ma racji , gdyż kiedyś miałem taką kombinacje i to dość długo , kolega CONRADO cos o tym wie :1

myśle że to jest kombinacja bardzo dobra , i zawsze możesz szukać w 2 osoby , jedena se smętkiem tzn ty , a drugi twoja koleżanka gdyż sprzęt jest lekki , poręczny i ten ktoś nie bedzie kopać dużył dołów.... jeszcze dochodzi sprawa obsługi ace która jest również bardzo prosta gdyż nie ma strojenia !!!

np na wypad do lasu ace bedzie ciągnał łuski i odznkai i reszke kolorowizny a smętek reszte ;)
i jeszcze jedno smętek nie jest rewelacją na pole ale z małą cewkądaje rade i nie odstąpuje im za bardzo...

pozdrawiam

Autor:  CONRADO [ poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 19:25 ]
Tytuł: 

Cytuj:
Może nie jest mistrzem w wyłapywaniu monetek wśród śmieci, może brakuje mu kilku cm do Smętka w skrajnych sytuacjach

I o to chodzi tu mu troche brakuje i tu tez niebardzo sobie radzi-dlatego uwazam ze nie ma sprzetu uniwersalnego-To tak jak w sporcie-biegacz nie bedzie dobry na silowni a strong man nie bedzie dobrze biegal......Mozna to wyposrodkowac i byc silnym i sprawnym ale wtedy to juz nie to samo co oddzielnie

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/