Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 23:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rutus first - coś się pieprzy! :(
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:24 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 21:06
Posty: 451
Lokalizacja: warszawa
Cześc, mam rutusa firsta, wersja na 4AA, bez gruntu. Mój problem polega na tym że dwa dni temu wykrywacz zaczął cicho "pipczeć" choć głośność była na full i baterie też pełne. Dzisiaj go rozkręciłem - przedmuchalem box, umyłem sondę (troszeczkę zakurzona była). Włączam - pipczy głośno, myślę sobie - SUKCES!, a tu psińco :( Wykrywacz pipczy głośno tylko wtedy jak się go włącza, kiedy informuje mnie o stanie baterii, dalej w ogóle nie chce wykrywać. Macham jakieś 5 cm przed sondą garścią monet, a on nic. Zaczynam poważnie zastanawiać się nad jego zmianą, jednakowóż za niesprawnego dostanę wiele, wiele mniej. Wczoraj też piszczał nawet wtedy, jak ledwo tknąlem sondą o źdźbło trawy, dotychczas szurałem po trawie i było w porządku. Chodzę nim na ustawieniach: głośność: full, czułość: przedostatnia kreska, dyskryminacja: kreseczkę w lewo od połowy. Proszę o pomoc.


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 20:20 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 18 marca 2004, 20:54
Posty: 1180
Lokalizacja: Gdańsk
myślę ze jako jedyny może pomóc Ci sam Rutus, do którego kontakt znajdziesz bez problemu w internecie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 22:15 
Offline
Radkoff Pierwszy Wielki

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 13:44
Posty: 2560
Lokalizacja: Belfast - Ulster Northern Ireland
Jak wyzej...
Wlacz i dotykaj kabel przy wejsciu do sondy - jak piszczy to napisz to Rutusowi.
Nie zmoczyles go ostatnio?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2007, 07:39 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 21:06
Posty: 451
Lokalizacja: warszawa
tylko sondę umyłem, ale przecież wodoodporna! Dzwoniłem do rutusa i powiedział to co zawsze - wysyłać i zobaczymy no i tak zrobię. Jeśli jednak będzie to kwestia wymiany sondy - 240 zł, to zmieniam wykrywkę:/


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2007, 14:17 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 21:06
Posty: 451
Lokalizacja: warszawa
no właśnie wróciłem z poczty, mam nadzieję że to nic poważnego i naprawa nie wyniesie więcej niz 50zł...


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL