https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Quattro MP czy X-terra 70?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=41577
Strona 1 z 1

Autor:  karol111 [ poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 22:57 ]
Tytuł:  Quattro MP czy X-terra 70?

Witam
Nastawiam się głównie na drobnice ale ze jako mieszkam na mazurach chciałbym pokopać jakieś depozyty,kanki itp.
Wyczytalem, ze Quattro jest o.k na monetki i drobny kolorek natomiast z grubszymi fantami jest słabiej.
Natomiast x-terra70 podobno nieżle ciągnie monetiki i nieżle sobie radzi z kankami itp,tylko zmiana tych cewek.
Proszę niech szanowne grono się wypowie w tej kwesti i pomorze mi w wyborze któregoś z wykrywaczy :que
Zgóry dzięki.

Autor:  Witcher [ poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 23:14 ]
Tytuł: 

Nie no...Quattro na wieksze przedmioty zelazne, reaguje tak jak kazdy wykrywacz (tylko glebiej) :) .
A stwierdzenie ze jest "OK" na monetki, to za malo napisane.

Autor:  j23nadaje [ środa, 25 kwietnia 2007, 17:54 ]
Tytuł: 

.Quattro jest z pewnością ok,ale za x-terrą przemawia jaj waga i uniwersalność,a co do zminy cewek,nie ma z tym problemów,przeważnie wiem na co się nastawim na danej miejscówce.
pozdr.

Autor:  sapertorun [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 15:41 ]
Tytuł: 

...

Autor:  j23nadaje [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 18:32 ]
Tytuł: 

sapertorun napisał(a):
A ktory lepiej/głebiej ciągnie małe monety srebrne?

Wątpię aby ktokolwiek odpowiedział rzetelnie na to pytanie, w końcu wykrywacz kupujesz nie tylko na małe srebrne monety
pozdr,

Autor:  Witcher [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:16 ]
Tytuł: 

Zasieg chyba nie jest najmocniejsza strona X70.
Zreszta w poszukiwaniu drobnicy to nie jest najwazniejszy "parametr".
Ja (w odroznieniu od J23nadaje) nigdy nie wiem czego do konca szukam :( .
Jak na zlosc do X70 nie robia malych cewek(Na razie wlasnie taka sprawdza sie w 90% moich miejscowek).

Autor:  j23nadaje [ piątek, 27 kwietnia 2007, 15:00 ]
Tytuł: 

Witcher napisał(a):

Jak na zlosc do X70 nie robia malych cewek(Na razie wlasnie taka sprawdza sie w 90% moich miejscowek).

W pelni się z tym zgadzam, to jej największy mankament :nicnie

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/