https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Quattro MP czy X-terra 70? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=41577 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | karol111 [ poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 22:57 ] |
| Tytuł: | Quattro MP czy X-terra 70? |
Witam Nastawiam się głównie na drobnice ale ze jako mieszkam na mazurach chciałbym pokopać jakieś depozyty,kanki itp. Wyczytalem, ze Quattro jest o.k na monetki i drobny kolorek natomiast z grubszymi fantami jest słabiej. Natomiast x-terra70 podobno nieżle ciągnie monetiki i nieżle sobie radzi z kankami itp,tylko zmiana tych cewek. Proszę niech szanowne grono się wypowie w tej kwesti i pomorze mi w wyborze któregoś z wykrywaczy :que Zgóry dzięki. |
|
| Autor: | Witcher [ poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 23:14 ] |
| Tytuł: | |
Nie no...Quattro na wieksze przedmioty zelazne, reaguje tak jak kazdy wykrywacz (tylko glebiej) :) . A stwierdzenie ze jest "OK" na monetki, to za malo napisane. |
|
| Autor: | j23nadaje [ środa, 25 kwietnia 2007, 17:54 ] |
| Tytuł: | |
.Quattro jest z pewnością ok,ale za x-terrą przemawia jaj waga i uniwersalność,a co do zminy cewek,nie ma z tym problemów,przeważnie wiem na co się nastawim na danej miejscówce. pozdr. |
|
| Autor: | sapertorun [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 15:41 ] |
| Tytuł: | |
... |
|
| Autor: | j23nadaje [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 18:32 ] |
| Tytuł: | |
sapertorun napisał(a): A ktory lepiej/głebiej ciągnie małe monety srebrne?
Wątpię aby ktokolwiek odpowiedział rzetelnie na to pytanie, w końcu wykrywacz kupujesz nie tylko na małe srebrne monety pozdr, |
|
| Autor: | Witcher [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:16 ] |
| Tytuł: | |
Zasieg chyba nie jest najmocniejsza strona X70. Zreszta w poszukiwaniu drobnicy to nie jest najwazniejszy "parametr". Ja (w odroznieniu od J23nadaje) nigdy nie wiem czego do konca szukam :( . Jak na zlosc do X70 nie robia malych cewek(Na razie wlasnie taka sprawdza sie w 90% moich miejscowek). |
|
| Autor: | j23nadaje [ piątek, 27 kwietnia 2007, 15:00 ] |
| Tytuł: | |
Witcher napisał(a): Jak na zlosc do X70 nie robia malych cewek(Na razie wlasnie taka sprawdza sie w 90% moich miejscowek). W pelni się z tym zgadzam, to jej największy mankament :nicnie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|