https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| X-Terra30 vs Rutek Solaris https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=41805 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | sturmik [ niedziela, 22 kwietnia 2007, 13:00 ] |
| Tytuł: | X-Terra30 vs Rutek Solaris |
Witam Przymierzam się do któregoś z tych sprzętów.Prosiłbym o podanie ich zasięgów na monety wielkości:boratynki,grosza SAP,sreberka Zygmunta III,srebrnego rubla,złotej świnki i talara-grube duże srebro.Z tego co wyczytałem X-terra ma bardziej czytleny wyświetlacz.Podobno Solaris nadaje się i na drobnice i militare a z X-terrą nie ma co uderzać na żelastwo.Proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam. |
|
| Autor: | j23nadaje [ niedziela, 22 kwietnia 2007, 15:50 ] |
| Tytuł: | |
Witam Z x-terrą 70 z cewką 3khz na żelastwo wcale nie jest tak źle ;) Co do zasięgów na monetki, i to w takich szczegółach nie będę się się wypowiadać,jedno co mogę powiedzieć to to,że chodzi się przyjemnie i są efekty,po pewnym czasie... pozdr. |
|
| Autor: | sturmik [ niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:06 ] |
| Tytuł: | |
Ale mi chodzi o 30-stke;),70-tka to niestety za drogi sprzęt :cry: Proszę o dalsze informacje. |
|
| Autor: | sturmik [ środa, 25 kwietnia 2007, 15:02 ] |
| Tytuł: | |
Czy nikt więcej nie posiada tych wykrywaczy??Nikt nie ma żadnych opinii?? |
|
| Autor: | Bohun [ sobota, 28 kwietnia 2007, 08:27 ] |
| Tytuł: | |
Odpowiedź jest prosta : jesli chcesz kopać TYLKO i wyłącznie kolorek - bierz terre, jeśli i kolor i żelazo 50% / 50% - to bierz Solarisa. Amen |
|
| Autor: | sturmik [ niedziela, 6 maja 2007, 21:40 ] |
| Tytuł: | |
A czy nie wyjdzie na to samo??X terra 30 to najniższa półka Minelaba a ACE150 to najniższa półka Garreta.Czy parametry nie są podobne? Pozdrawiam |
|
| Autor: | KRETOL [ poniedziałek, 7 maja 2007, 15:43 ] |
| Tytuł: | |
mIAłem mozliwosc chodzenia z x-terra - jako laik - pierwszy raz z x-terra, kolega chodzil z garretem ace 250 ma spore doświadcznie chodzi z nim prawie 2 lata - i co mnie zaskoczylo - ja pierwszy raz x-terra w ok.40 minut znalazlem 6 monet , a kolega zace 250 - 3. Albo szczęscie albo przewaga x-terra.... ;) |
|
| Autor: | sturmik [ poniedziałek, 7 maja 2007, 22:50 ] |
| Tytuł: | |
Witaj Dzięki za sugestje.Postanowione zmieniam na X-Terre 30. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|