Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 10:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Garrett ACE 250 + Power DD = ?????????????????????
PostNapisane: niedziela, 22 kwietnia 2007, 21:51 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 września 2006, 22:03
Posty: 274
Lokalizacja: ***O'le***
Witam wszystkich!

mam pytanie.. Otóż zastanawiam się, czy moznaby podłączyć sonde Power DD do Ace 250.. czy ktos juz tego próbowal??
Serdecznie pozdrawiam!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 24 kwietnia 2007, 19:07 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 5 września 2006, 11:44
Posty: 93
witaj kolego pewnie że próbowałem działa i to bdb załóż sondę od tofika79 a sam się przekonasz :1 .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 13:53 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 września 2006, 22:03
Posty: 274
Lokalizacja: ***O'le***
witaj pinki!
hehe to ok, bo patrzylem na strone z wykrywaczami garreta :) i do kazdej wykrywki mozna kupic cewke :) power dd nie jest podana przy ace'ach... skoro dziala, to pewnie nie podali bo zasięg i skutecznosc ace 250 zwiększy się 2 krotnie... i ludzie zamiast kupowac gtp 1350 albo gti 2500 bedą kupowac ace 250 + power dd :D no nic ;) sprawdzimy ;) pozdrowka ;););) dzieki ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 maja 2007, 23:54 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Kiedys probowalem tego zestawu-podlaczylem DD 7x12` z GTP /jest gdzies na forum o tym/- nie bylo rewelacyjnych zmian w zasiegach-prawdopodobnie zbyt niskie zasilanie-nawet ktos myslal o zrobieniu "dopalacza".
Natomiast wady-cewka jest strasznie ciezka-sadze ze konstrukcja Ace by dlugo nie wytrzymala-W GTP czy GTI-jest jednak solidniejsza i waga jest rownowazona przez elektronike i baterie.
Dwa-cena-nowej cewki-dwa lata temu okolo 700 zl czyli prawie tyle co ACE....

A! I Ostroznie na wtyczki-np.GTI ma inna-nie pasuje pod ACE - Pinki jak to zrobiles?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 5 maja 2007, 09:27 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 5 września 2006, 11:44
Posty: 93
witam gtp i ace mają te same wtyczki
gtp ace [ img ]
gti [ img ]
mam zamiar zrobić przejscie tak aby sondy ace pasowały do gti.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 5 maja 2007, 19:12 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Jezeli ktos zdecyduje sie na zakup sondy-kupi z odpowiednia wtyczka.

Napisz troche o twoich doswiadczeniach przy podlaczeniu tej cewki-bo nasze wypadly kiepsko.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 maja 2007, 11:57 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 5 września 2006, 11:44
Posty: 93
witam zakładałem sonde z ace do gtp no i na monetki rewelacja pod wzgl dokładności identyfikacji (obrazowanie wielkości przedmiotu działa prawidłowo) ,zasięg nie zmniejszył się :) testowałem tą kombinacje na plaży.Dla porównania przeszedłem się z gti 2500 no i przy sondzie 9,5" identyfikacja już nie była tak dokładna,za wielka sonda jak na plaże.Moim zdaniem sonda ace +gtp w terenie zaśmieconym to rewelka :1
Jeżeli chodzi o kombinacje ace+ sonda z gtp to tu nie ma wielkiej różnicy.
Jak uda mi się zrobić przejście dla mojego gti to coś o tym napisze,chyba że ktoś już tak próbował :que :que to prosze o info.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL