https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Garrett ACE 250 + Power DD = ????????????????????? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=41829 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ARA$ [ niedziela, 22 kwietnia 2007, 21:51 ] |
| Tytuł: | Garrett ACE 250 + Power DD = ????????????????????? |
Witam wszystkich! mam pytanie.. Otóż zastanawiam się, czy moznaby podłączyć sonde Power DD do Ace 250.. czy ktos juz tego próbowal?? Serdecznie pozdrawiam!!! |
|
| Autor: | pinki# [ wtorek, 24 kwietnia 2007, 19:07 ] |
| Tytuł: | |
witaj kolego pewnie że próbowałem działa i to bdb załóż sondę od tofika79 a sam się przekonasz :1 . |
|
| Autor: | ARA$ [ poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 13:53 ] |
| Tytuł: | |
witaj pinki! hehe to ok, bo patrzylem na strone z wykrywaczami garreta :) i do kazdej wykrywki mozna kupic cewke :) power dd nie jest podana przy ace'ach... skoro dziala, to pewnie nie podali bo zasięg i skutecznosc ace 250 zwiększy się 2 krotnie... i ludzie zamiast kupowac gtp 1350 albo gti 2500 bedą kupowac ace 250 + power dd :D no nic ;) sprawdzimy ;) pozdrowka ;););) dzieki ;) |
|
| Autor: | jms-bytom [ piątek, 4 maja 2007, 23:54 ] |
| Tytuł: | |
Kiedys probowalem tego zestawu-podlaczylem DD 7x12` z GTP /jest gdzies na forum o tym/- nie bylo rewelacyjnych zmian w zasiegach-prawdopodobnie zbyt niskie zasilanie-nawet ktos myslal o zrobieniu "dopalacza". Natomiast wady-cewka jest strasznie ciezka-sadze ze konstrukcja Ace by dlugo nie wytrzymala-W GTP czy GTI-jest jednak solidniejsza i waga jest rownowazona przez elektronike i baterie. Dwa-cena-nowej cewki-dwa lata temu okolo 700 zl czyli prawie tyle co ACE.... A! I Ostroznie na wtyczki-np.GTI ma inna-nie pasuje pod ACE - Pinki jak to zrobiles? |
|
| Autor: | pinki# [ sobota, 5 maja 2007, 09:27 ] |
| Tytuł: | |
witam gtp i ace mają te same wtyczki gtp ace [ img ] gti [ img ] mam zamiar zrobić przejscie tak aby sondy ace pasowały do gti. |
|
| Autor: | jms-bytom [ sobota, 5 maja 2007, 19:12 ] |
| Tytuł: | |
Jezeli ktos zdecyduje sie na zakup sondy-kupi z odpowiednia wtyczka. Napisz troche o twoich doswiadczeniach przy podlaczeniu tej cewki-bo nasze wypadly kiepsko. |
|
| Autor: | pinki# [ niedziela, 6 maja 2007, 11:57 ] |
| Tytuł: | |
witam zakładałem sonde z ace do gtp no i na monetki rewelacja pod wzgl dokładności identyfikacji (obrazowanie wielkości przedmiotu działa prawidłowo) ,zasięg nie zmniejszył się :) testowałem tą kombinacje na plaży.Dla porównania przeszedłem się z gti 2500 no i przy sondzie 9,5" identyfikacja już nie była tak dokładna,za wielka sonda jak na plaże.Moim zdaniem sonda ace +gtp w terenie zaśmieconym to rewelka :1 Jeżeli chodzi o kombinacje ace+ sonda z gtp to tu nie ma wielkiej różnicy. Jak uda mi się zrobić przejście dla mojego gti to coś o tym napisze,chyba że ktoś już tak próbował :que :que to prosze o info. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|