https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| radar https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=41864 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kalar [ poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 16:43 ] |
| Tytuł: | radar |
Interesują mnie ceny używanych georadarów. |
|
| Autor: | zond12c [ poniedziałek, 11 czerwca 2007, 11:22 ] |
| Tytuł: | |
20.000 |
|
| Autor: | komos [ poniedziałek, 11 czerwca 2007, 21:45 ] |
| Tytuł: | |
Witam ! Nie wiem czy dobrze kumam ale ta rzucona kwota w połączeniu z nickiem zabrzmiała dla mnie jak oferta? Stąd zrodziły się pytania : - czy za tą cenę mógłbym się spodziewać jednokanałowej czy dwukanałowej jednostki centralnej ? - czy z anteną np. ekranowaną typu "surface coupled" 500GHz lub ew. 300GHz o rozdzielczości 0,5m i zasięgu do 10m ? - czy z oprogramowaniem standardowym lub też innym np. 3D umożliwiającym wizualizację wyników pomiarów ? Pozdrowaśki ! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|