https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

radar
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=41864
Strona 1 z 1

Autor:  kalar [ poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 16:43 ]
Tytuł:  radar

Interesują mnie ceny używanych georadarów.

Autor:  zond12c [ poniedziałek, 11 czerwca 2007, 11:22 ]
Tytuł: 

20.000

Autor:  komos [ poniedziałek, 11 czerwca 2007, 21:45 ]
Tytuł: 

Witam !
Nie wiem czy dobrze kumam ale ta rzucona kwota w połączeniu z nickiem zabrzmiała dla mnie jak oferta?
Stąd zrodziły się pytania :
- czy za tą cenę mógłbym się spodziewać jednokanałowej czy dwukanałowej jednostki centralnej ?
- czy z anteną np. ekranowaną typu "surface coupled" 500GHz lub ew. 300GHz o rozdzielczości 0,5m
i zasięgu do 10m ?
- czy z oprogramowaniem standardowym lub też innym np. 3D umożliwiającym wizualizację wyników
pomiarów ?
Pozdrowaśki !

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/