https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Co na drobnicę? Rutus Ultra (I lub II) czy Garett Ace 250
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42000
Strona 1 z 1

Autor:  michal_kk [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:28 ]
Tytuł:  Co na drobnicę? Rutus Ultra (I lub II) czy Garett Ace 250

Cześc, tak jak w temacie, co jest lepsze na drobnicę do 700zł (oczywiście chodzi o rynek wtórny), rutus ultra czy garret ace 250 potocznie zwany kanarkiem? Spotkalem się z różnymi opiniami. Moze znacie jakies inne wykrywacze do 700zl dobre na drobnice (nie wliczając ALL`a).


pozdrawiam

Autor:  Etienne [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 21:03 ]
Tytuł: 

Szczerze powiedziawszy nie wiem czy znajdziesz ace 250 za 700zł. Ja przez długi czas nie mogłem znaleźć w miarę rozsądnej oferty aż w końcu kupiłem U2 i jestem zadowolony :)

Autor:  michal_kk [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 21:19 ]
Tytuł: 

spokojnie za 700zł można znaleźć ace z osłoną na cewkę, gwarancją itp., wystarczy poszukać

Autor:  irekn [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 22:14 ]
Tytuł: 

witam miałem nie dawno ultre 2 (sprzedałem za 600 zł)drobnicy trochę sie nazbierało wydaje mi się ze powinien być ok a jeśli chodzi o ace 250 to nie miałem z nim doświadczenia ale śledząc forum można powiedzieć ze na drobnice jest lepszy ale lepiej niech się wypowiedzą posiadacze ace pozdrawiam

Autor:  bigi [ czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:40 ]
Tytuł: 

mialem U2, na drobniczke OK aleeeee z tego co widzialem to kanarek bedzie lepciejszy, chyba ze bedziesz mial ochote polatac czasami po lesie to juz tylko i wlacznie ultra

Autor:  michal_kk [ piątek, 27 kwietnia 2007, 07:37 ]
Tytuł: 

a co lepiej kupić? garreta ace 250 czy minelaba muskeetera adv. (oczywiście używany), oba mieszczą się w granicy 900zł.

Autor:  Bohun [ sobota, 28 kwietnia 2007, 08:31 ]
Tytuł: 

No tutaj to wiadomo że muszkietera tylko skąd za 900zł ?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/