|
Nikt nie odpisuje jak na razie wiec moze ja zaczne, jestem swiezym uzytkownikiem Gti ale szukam przewaznie militarki w lasach itp. Powiem tak Gti to bardzo dobry sprzet uniwersalny na standardowej cewce jest bardzo czuły na małe przedmioty i trafnie okresla ich wielkosc dzieki systemowi SEARCH IMAGE, lecz jezeli chodzi o okreslenie jaki to dokladnie kolorek (mosiądz, miedz, srebro czy złoto itp) tu spisuje sie juz gorzej, nie jednokrotnie mialem sytlacje ze czarny kwadracik biega sobie z lewej strony do prawej i nie potrafi sie zdecydowac co znalazł:]. Dyskryminacje w Gti okreslilbym jako dobrą osobiscie odpowiada mi tryb Relics pomija male stalowe przedmioty, bardzo dobrze czując przy tym monety,oraz oczywiscie interesujaca mnie "bizuterie militarna" natomias dyskryminacja pod monety czyli Coins jest lekkim nieporozumieniem (chyba ze szukamy tylko złotych lub srebrnych monetek).Reasumując Gti to swietny sprzet jesli szuka sie troche militarki troche monetek, nie mozna go ostro skrytykowac z jakiejkolwiek strony daje ogromne mozliwosci i tylko brak obycia sie z Gti jest powodem niepowodzeń. pozdrawiam
|