https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| ACE 150 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42022 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 08:21 ] |
| Tytuł: | ACE 150 |
Co zrobić aby nie pokazywał kamieni? |
|
| Autor: | Mr X [ piątek, 27 kwietnia 2007, 09:35 ] |
| Tytuł: | |
czego?? jakich kamieni? No chyba ze meteoryt znalazles / bo one jak kamienie wygladaja:)/. |
|
| Autor: | kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 09:48 ] |
| Tytuł: | |
Pokazuje kamienie. To nie są meteoryty.Potrzebna jest jakaś inna sonda? Może są to kamienie z jakimiś domieszkami? |
|
| Autor: | Fidel [ piątek, 27 kwietnia 2007, 14:01 ] |
| Tytuł: | |
Ale jakie kamienie? Sonda ok, łapie na all metal>? Daj zdjęcie tych kamieni, może zawierają Fe, albo inne metale kolorowe, szukasz na starej drodze? |
|
| Autor: | kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 15:59 ] |
| Tytuł: | |
Na kolorze też pokazuje |
|
| Autor: | szczurek1176 [ piątek, 27 kwietnia 2007, 18:29 ] |
| Tytuł: | |
może żużel. pokazuje go na 3-4 i to bardzo stabilnie, sygnał jest praktycznie taki sam jak przy małym sreberku. |
|
| Autor: | kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 20:52 ] |
| Tytuł: | |
ale jak kopie i wyciągnę kamień z ziemi to sygnał zanika. |
|
| Autor: | Bohun [ sobota, 28 kwietnia 2007, 08:23 ] |
| Tytuł: | |
No niestety taka jest przypadłość tego wykrywacza jak i wielu innych. Łapie kamienie magnetyczne i nic się na to nie poradzi... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|