https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

ACE 150
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42022
Strona 1 z 1

Autor:  kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 08:21 ]
Tytuł:  ACE 150

Co zrobić aby nie pokazywał kamieni?

Autor:  Mr X [ piątek, 27 kwietnia 2007, 09:35 ]
Tytuł: 

czego?? jakich kamieni? No chyba ze meteoryt znalazles / bo one jak kamienie wygladaja:)/.

Autor:  kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 09:48 ]
Tytuł: 

Pokazuje kamienie. To nie są meteoryty.Potrzebna jest jakaś inna sonda? Może są to kamienie z jakimiś domieszkami?

Autor:  Fidel [ piątek, 27 kwietnia 2007, 14:01 ]
Tytuł: 

Ale jakie kamienie? Sonda ok, łapie na all metal>? Daj zdjęcie tych kamieni, może zawierają Fe, albo inne metale kolorowe, szukasz na starej drodze?

Autor:  kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 15:59 ]
Tytuł: 

Na kolorze też pokazuje

Autor:  szczurek1176 [ piątek, 27 kwietnia 2007, 18:29 ]
Tytuł: 

może żużel. pokazuje go na 3-4 i to bardzo stabilnie, sygnał jest praktycznie taki sam jak przy małym sreberku.

Autor:  kalar [ piątek, 27 kwietnia 2007, 20:52 ]
Tytuł: 

ale jak kopie i wyciągnę kamień z ziemi to sygnał zanika.

Autor:  Bohun [ sobota, 28 kwietnia 2007, 08:23 ]
Tytuł: 

No niestety taka jest przypadłość tego wykrywacza jak i wielu innych. Łapie kamienie magnetyczne i nic się na to nie poradzi...

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/