https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Ace 150 + PI VS. Rutus First + https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42061 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | przemko89 [ sobota, 28 kwietnia 2007, 14:28 ] |
| Tytuł: | Ace 150 + PI VS. Rutus First + |
witajcie stoje przed nielada problemem ... che mieć coś i na miltarke i na monetki ! i nie iwem co wybrać , czy połączenie ace150 z Pi czy tylko rutusa Firsta + czy proponujecie coś jeszcze z używek?? obie oferty mają plusy i minusy mam około 600 zł szukam czegoś uzywanego co spełni moje wymagania , chce też pociągnąc jakąć blaszke na polu bitwy czy ace sie sprawi do tego?? abonament wykupiłem na funkcje szukaj więc prosze o nieodsyłąnie mnie do tej zakłądki POZDRAWIAM i oczekuje pomocy |
|
| Autor: | Etienne [ sobota, 28 kwietnia 2007, 17:56 ] |
| Tytuł: | |
hmm jeśli chcesz coś i ma militarke i na moniaki to proponuje Ultre 2. Za ok 600 zł powinieneś już jakąś kupić a na prawdę jest warta polecenia ;) |
|
| Autor: | anRO [ środa, 2 maja 2007, 15:43 ] |
| Tytuł: | |
Pod zdjęciem masz wpisane Minelab Explorer ,nawalił czy jest kiepski w te klocki. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|