Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 16:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co o tym wy myślicie? ;D
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:03 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Witam , pośmiejecie się razem ze mną ;) powiedzcie co Wy o tym myślicie. http://www.allegro.pl/item187826641__cy ... ratis.html . jeden cytatat z aukcji: "Najwyższy model w pełni profesjonalnego wykrywacza metalu!!! Na rynku nie ma lepszego urządzenia poniżej 3000 zł..." Przecież "Gm" to jest jedna z najgorszych firm wykrywaczy :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:30 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
No coz, jak to mowia - reklama dzwignia handlu. A chetny jelen zawsze sie znajdzie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:58 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Ale trzeba być wielkim łosiem ;) już jabel jest lepszy :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 13:41 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 11:52
Posty: 425
Lokalizacja: Płd. wsch. Małopolska
A co do tej saperki... kupiłem ją kiedyś na allegro za... 9 zł :o (słownie: dziewięć złotych) a ten jegomość mówi, że normalnie kosztuje 59 zeta :hahaha A co do jej jakości, to ją o kant pupci rozbić : wolę już rękami dołki kopać :D po dwóch wbiciach w ziemię rozleciała się :argumenty


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 16:21 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 30 października 2005, 17:37
Posty: 237
Ale nie rozumiem o co Wam chodzi? Niech kupuja to badziewie...wiecej osob sie zniecheci, a co za tym idzie wiecej dla Nas zostanie w ziemi :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 17:15 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
Heh... wiesz co Szymo, w zasadzie to niezle kombinujesz.... Twoje zdrowko :zdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 19:55 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): środa, 13 grudnia 2006, 10:06
Posty: 64
Mnie najbardziej śmieszy ten zasięg.Koleś jest po prostu rozbrajający. :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 20:18 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 lutego 2005, 14:00
Posty: 110
Lokalizacja: ŚLĄSK
witam miałem kiedyś coś podobnego chyba to był 3005 jedyny plus tego sprzętu to taki ze praktycznie nie męczysz sie na kopaniu ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 29 kwietnia 2007, 21:44 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 16 października 2006, 16:31
Posty: 195
Lokalizacja: pólnoc
ta monetka to chyba wielkości TALERZA!! :D
duzy przedmiot to czołg
a bardzo duży przedmiot to lotniskowiec


i wtedy to chyba bedzie prawda ....


POZDRAWIAM

w sumie każdy orze jak może , a dla przyszłych klijentów tego sprzęta jak zasiegi sie nie bedą zgadzać to negatywa od razu i nie zwłocznie zwrot wszelkich kosztów prądu itd , bo to juz ludzkie pojecie przechodzi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 00:29 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 29 listopada 2006, 23:40
Posty: 92
Lokalizacja: Roztocze
Witam
Miałem w rękach o model niższy kolega kupił w UK za 20 funtów a taki był za 50 tylko dla tego że zgubił obrączkę złotą i o dziwo odnalazł ją ale dlatego tylko że była na powierzchni ziemi wykrywacz zapiszczał. Z tego co pamiętam nie widział jej w powietrzu już przy 6-8 cm.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL