Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 16:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co na drobnicę? Rutus Ultra (I lub II) czy Garett Ace 250
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:28 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 21:06
Posty: 451
Lokalizacja: warszawa
Cześc, tak jak w temacie, co jest lepsze na drobnicę do 700zł (oczywiście chodzi o rynek wtórny), rutus ultra czy garret ace 250 potocznie zwany kanarkiem? Spotkalem się z różnymi opiniami. Moze znacie jakies inne wykrywacze do 700zl dobre na drobnice (nie wliczając ALL`a).


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 21:03 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): sobota, 27 stycznia 2007, 22:00
Posty: 100
Lokalizacja: SLWK
Szczerze powiedziawszy nie wiem czy znajdziesz ace 250 za 700zł. Ja przez długi czas nie mogłem znaleźć w miarę rozsądnej oferty aż w końcu kupiłem U2 i jestem zadowolony :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 21:19 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 21:06
Posty: 451
Lokalizacja: warszawa
spokojnie za 700zł można znaleźć ace z osłoną na cewkę, gwarancją itp., wystarczy poszukać


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 22:14 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 lutego 2005, 14:00
Posty: 110
Lokalizacja: ŚLĄSK
witam miałem nie dawno ultre 2 (sprzedałem za 600 zł)drobnicy trochę sie nazbierało wydaje mi się ze powinien być ok a jeśli chodzi o ace 250 to nie miałem z nim doświadczenia ale śledząc forum można powiedzieć ze na drobnice jest lepszy ale lepiej niech się wypowiedzą posiadacze ace pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:40 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:45
Posty: 177
Lokalizacja: choszczno,szczecin i inne ;)
mialem U2, na drobniczke OK aleeeee z tego co widzialem to kanarek bedzie lepciejszy, chyba ze bedziesz mial ochote polatac czasami po lesie to juz tylko i wlacznie ultra


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 27 kwietnia 2007, 07:37 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): piątek, 27 października 2006, 21:06
Posty: 451
Lokalizacja: warszawa
a co lepiej kupić? garreta ace 250 czy minelaba muskeetera adv. (oczywiście używany), oba mieszczą się w granicy 900zł.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 28 kwietnia 2007, 08:31 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 4 października 2004, 12:32
Posty: 550
Lokalizacja: Niederschlesien/Oppeln
No tutaj to wiadomo że muszkietera tylko skąd za 900zł ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL