https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Co o tym wy myślicie? ;D https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42088 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Nowicjusz [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:03 ] |
| Tytuł: | Co o tym wy myślicie? ;D |
Witam , pośmiejecie się razem ze mną ;) powiedzcie co Wy o tym myślicie. http://www.allegro.pl/item187826641__cy ... ratis.html . jeden cytatat z aukcji: "Najwyższy model w pełni profesjonalnego wykrywacza metalu!!! Na rynku nie ma lepszego urządzenia poniżej 3000 zł..." Przecież "Gm" to jest jedna z najgorszych firm wykrywaczy :D |
|
| Autor: | cop50 [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:30 ] |
| Tytuł: | |
No coz, jak to mowia - reklama dzwignia handlu. A chetny jelen zawsze sie znajdzie... |
|
| Autor: | Nowicjusz [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:58 ] |
| Tytuł: | |
Ale trzeba być wielkim łosiem ;) już jabel jest lepszy :1 |
|
| Autor: | matizmat [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 13:41 ] |
| Tytuł: | |
A co do tej saperki... kupiłem ją kiedyś na allegro za... 9 zł :o (słownie: dziewięć złotych) a ten jegomość mówi, że normalnie kosztuje 59 zeta :hahaha A co do jej jakości, to ją o kant pupci rozbić : wolę już rękami dołki kopać :D po dwóch wbiciach w ziemię rozleciała się :argumenty |
|
| Autor: | szymo [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 16:21 ] |
| Tytuł: | |
Ale nie rozumiem o co Wam chodzi? Niech kupuja to badziewie...wiecej osob sie zniecheci, a co za tym idzie wiecej dla Nas zostanie w ziemi :666 |
|
| Autor: | cop50 [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 17:15 ] |
| Tytuł: | |
Heh... wiesz co Szymo, w zasadzie to niezle kombinujesz.... Twoje zdrowko :zdr |
|
| Autor: | pavel [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 19:55 ] |
| Tytuł: | |
Mnie najbardziej śmieszy ten zasięg.Koleś jest po prostu rozbrajający. :jump |
|
| Autor: | irekn [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 20:18 ] |
| Tytuł: | |
witam miałem kiedyś coś podobnego chyba to był 3005 jedyny plus tego sprzętu to taki ze praktycznie nie męczysz sie na kopaniu ;) |
|
| Autor: | przemko89 [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 21:44 ] |
| Tytuł: | |
ta monetka to chyba wielkości TALERZA!! :D duzy przedmiot to czołg a bardzo duży przedmiot to lotniskowiec i wtedy to chyba bedzie prawda .... POZDRAWIAM w sumie każdy orze jak może , a dla przyszłych klijentów tego sprzęta jak zasiegi sie nie bedą zgadzać to negatywa od razu i nie zwłocznie zwrot wszelkich kosztów prądu itd , bo to juz ludzkie pojecie przechodzi |
|
| Autor: | ziela4rz [ poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 00:29 ] |
| Tytuł: | |
Witam Miałem w rękach o model niższy kolega kupił w UK za 20 funtów a taki był za 50 tylko dla tego że zgubił obrączkę złotą i o dziwo odnalazł ją ale dlatego tylko że była na powierzchni ziemi wykrywacz zapiszczał. Z tego co pamiętam nie widział jej w powietrzu już przy 6-8 cm. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|