https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Co o tym wy myślicie? ;D
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42088
Strona 1 z 1

Autor:  Nowicjusz [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:03 ]
Tytuł:  Co o tym wy myślicie? ;D

Witam , pośmiejecie się razem ze mną ;) powiedzcie co Wy o tym myślicie. http://www.allegro.pl/item187826641__cy ... ratis.html . jeden cytatat z aukcji: "Najwyższy model w pełni profesjonalnego wykrywacza metalu!!! Na rynku nie ma lepszego urządzenia poniżej 3000 zł..." Przecież "Gm" to jest jedna z najgorszych firm wykrywaczy :D

Autor:  cop50 [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:30 ]
Tytuł: 

No coz, jak to mowia - reklama dzwignia handlu. A chetny jelen zawsze sie znajdzie...

Autor:  Nowicjusz [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 11:58 ]
Tytuł: 

Ale trzeba być wielkim łosiem ;) już jabel jest lepszy :1

Autor:  matizmat [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 13:41 ]
Tytuł: 

A co do tej saperki... kupiłem ją kiedyś na allegro za... 9 zł :o (słownie: dziewięć złotych) a ten jegomość mówi, że normalnie kosztuje 59 zeta :hahaha A co do jej jakości, to ją o kant pupci rozbić : wolę już rękami dołki kopać :D po dwóch wbiciach w ziemię rozleciała się :argumenty

Autor:  szymo [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 16:21 ]
Tytuł: 

Ale nie rozumiem o co Wam chodzi? Niech kupuja to badziewie...wiecej osob sie zniecheci, a co za tym idzie wiecej dla Nas zostanie w ziemi :666

Autor:  cop50 [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 17:15 ]
Tytuł: 

Heh... wiesz co Szymo, w zasadzie to niezle kombinujesz.... Twoje zdrowko :zdr

Autor:  pavel [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 19:55 ]
Tytuł: 

Mnie najbardziej śmieszy ten zasięg.Koleś jest po prostu rozbrajający. :jump

Autor:  irekn [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 20:18 ]
Tytuł: 

witam miałem kiedyś coś podobnego chyba to był 3005 jedyny plus tego sprzętu to taki ze praktycznie nie męczysz sie na kopaniu ;)

Autor:  przemko89 [ niedziela, 29 kwietnia 2007, 21:44 ]
Tytuł: 

ta monetka to chyba wielkości TALERZA!! :D
duzy przedmiot to czołg
a bardzo duży przedmiot to lotniskowiec


i wtedy to chyba bedzie prawda ....


POZDRAWIAM

w sumie każdy orze jak może , a dla przyszłych klijentów tego sprzęta jak zasiegi sie nie bedą zgadzać to negatywa od razu i nie zwłocznie zwrot wszelkich kosztów prądu itd , bo to juz ludzkie pojecie przechodzi

Autor:  ziela4rz [ poniedziałek, 30 kwietnia 2007, 00:29 ]
Tytuł: 

Witam
Miałem w rękach o model niższy kolega kupił w UK za 20 funtów a taki był za 50 tylko dla tego że zgubił obrączkę złotą i o dziwo odnalazł ją ale dlatego tylko że była na powierzchni ziemi wykrywacz zapiszczał. Z tego co pamiętam nie widział jej w powietrzu już przy 6-8 cm.
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/