https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| RD-312 co to jest?? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42181 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | maryan_83 [ wtorek, 1 maja 2007, 14:14 ] |
| Tytuł: | RD-312 co to jest?? |
Witam Ostatnio dostalem od znajomego takie oto cacko http://www.bhzeg.pl/lokalizatory_pliki/ ... RD-312.htm !:) Poniewaz na razie nie stac mnie na konkretny sprzet wiec chcialbym aby mi ktos powiedzial na ten temat jesli sie spotkal z takim czyms np. czy da sie z tym cos znalezc czy dac sobie spokoj itp...zaznaczam ze jeszcze tego nie mialem okazji wyprobowac. Pozdrawiam |
|
| Autor: | rob_k [ wtorek, 1 maja 2007, 14:16 ] |
| Tytuł: | |
Na pewno da się tym znaleźć Cytuj: zagubionych metalowych pokryw, zasuw, skrzynek zaworowych i włazów przykrytych betonem, asfaltem czy warstwą ziemi
Z czymś mniejszym mogą być problemy. :666 |
|
| Autor: | Denar [ wtorek, 1 maja 2007, 14:36 ] |
| Tytuł: | |
Wykrywacz f-my Radiodetection, prawdopodobnie działający w systemie TR (nadajnik-odbiornik). Do celów hobbystycznych raczej nie polecam, ponieważ nie nadaje się do szukania drobnych przedmiotów i nie ma dyskryminacji. Cena pewnie stosunkowo wysoka. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|