https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

RD-312 co to jest??
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42181
Strona 1 z 1

Autor:  maryan_83 [ wtorek, 1 maja 2007, 14:14 ]
Tytuł:  RD-312 co to jest??

Witam
Ostatnio dostalem od znajomego takie oto cacko http://www.bhzeg.pl/lokalizatory_pliki/ ... RD-312.htm !:) Poniewaz na razie nie stac mnie na konkretny sprzet wiec chcialbym aby mi ktos powiedzial na ten temat jesli sie spotkal z takim czyms np. czy da sie z tym cos znalezc czy dac sobie spokoj itp...zaznaczam ze jeszcze tego nie mialem okazji wyprobowac.
Pozdrawiam

Autor:  rob_k [ wtorek, 1 maja 2007, 14:16 ]
Tytuł: 

Na pewno da się tym znaleźć
Cytuj:
zagubionych metalowych pokryw, zasuw, skrzynek zaworowych i włazów przykrytych betonem, asfaltem czy warstwą ziemi

Z czymś mniejszym mogą być problemy. :666

Autor:  Denar [ wtorek, 1 maja 2007, 14:36 ]
Tytuł: 

Wykrywacz f-my Radiodetection, prawdopodobnie działający w systemie TR (nadajnik-odbiornik). Do celów hobbystycznych raczej nie polecam, ponieważ nie nadaje się do szukania drobnych przedmiotów i nie ma dyskryminacji. Cena pewnie stosunkowo wysoka.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/