https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Trudny wybór wykrywki https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42212 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | TomaszDobr [ wtorek, 1 maja 2007, 23:04 ] |
| Tytuł: | Trudny wybór wykrywki |
Waham sie strasznie pomiędzy różnego rodzaju wykrywkami, moje wymagania są raczej standard. Chcę szukać żelaza i kolorów do półtora ,dwóch metrów głębokości max. Generalnie to 0.5 do 1m głębokości. Niezle wymagania co?? ;) Zastanawiam się aż mnie głowa boli nad ace250 lub xterra30. Ale też widziałem różne pozytywy o rutusie.W tej materii jestem kompletnym laikiem niestety. Szczerze mówiąc cena 3 lub 4 stówy w te lub we wte nie gra roli. Zależy mi na sprzęcie którym będę mógł znaleźć zarówno płytkie monetki jak i glębsze żelastwo.. Senkju za jakiś help :1 |
|
| Autor: | beaviso [ środa, 2 maja 2007, 00:31 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Chcę szukać żelaza i kolorów do półtora ,dwóch metrów głębokości max. Generalnie to 0.5 do 1m głębokości.
A zatem dozbieraj do jakiejś koparki albo przynajmniej zatrudnij kilku czarnuchów z porządnymi szpadlami :jump |
|
| Autor: | irekn [ środa, 2 maja 2007, 07:56 ] |
| Tytuł: | |
witam pomyśl ile jesteś w stanie na jednym wypadzie wykopać dwu metrowych dziur???żaden wykrywacz Ci nie wykryje fanta na głębokości 2 metrów |
|
| Autor: | camelopardalis [ środa, 2 maja 2007, 08:05 ] |
| Tytuł: | |
--- |
|
| Autor: | cop50 [ środa, 2 maja 2007, 08:20 ] |
| Tytuł: | |
Dobrym rozwiazaniem bedzie HS-3 czyli tzw Smetek. Dobry na militarke, a jak sie uprzesz to i koloru tez mozna nim poszukac. |
|
| Autor: | anRO [ środa, 2 maja 2007, 15:37 ] |
| Tytuł: | |
Moim zdaniem twoje wymagania są realne w przypadku zakupu Garetta 2500Gti z standartową sondą 9" plus sonda 12" plus przystawka tak zwana rama Eagle eye tak się chyba pisze.Jest to wydatek rzędu 5 tys.zł ale twoja opcja zostanie spełniona.Ewentualnie zakup trzech różnych wykrywaczy. |
|
| Autor: | TomaszDobr [ środa, 2 maja 2007, 21:13 ] |
| Tytuł: | |
Senkju wszystkim za wyczerpujace odpowiedzi. Opcja z łopatowymi niewolnikami też nie jest zła, ale jak oni wywęszą stal pod ziemią.. :) Wczoraj juz podjalem decyzje. Moim wykrywaczem zostanie...... the winner is.. Rutus Solaris nówka sztuka. Koniec kropka |
|
| Autor: | mirek [ sobota, 5 maja 2007, 08:37 ] |
| Tytuł: | |
beaviso napisał(a): zatrudnij kilku czarnuchów z porządnymi szpadlami :jump
reaguję z opóźnieniem, więc nie wlepię Ci tym razem żółtej kartki, ale uważaj na słowa. :zolta |
|
| Autor: | pablo11 [ wtorek, 8 maja 2007, 19:04 ] |
| Tytuł: | |
nie polecam rutusa solarisa na pierwszy rzut,dosyc skoplikowane strojenie,pomysl nad whitesem 5900/6000 z cekka 15 calowa i zobaczymy.......... |
|
| Autor: | Rambo_666 [ wtorek, 8 maja 2007, 19:58 ] |
| Tytuł: | |
Ja Ci proponuje Firsta albo Ultra II. Jednakże możesz mieć problemy z nabyciem tego pierwszego ponieważ już od dłuższego czasu nie produkują.. |
|
| Autor: | Sebastian_T [ wtorek, 8 maja 2007, 19:59 ] |
| Tytuł: | |
First jest jeden na allegro akurat, widziałem przed chwilą |
|
| Autor: | TomaszDobr [ wtorek, 8 maja 2007, 22:58 ] |
| Tytuł: | |
Senks chłopaki, przeanalizuje Wasze propozycje. :za |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|