https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

White DFX XLT
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42399
Strona 1 z 1

Autor:  kalar [ sobota, 5 maja 2007, 20:26 ]
Tytuł:  White DFX XLT

Czy w tych wykrywaczach na ekranie ukazuje się zarys przedmiotu znajdującego się pod ziemią?

Autor:  beyo [ sobota, 5 maja 2007, 23:26 ]
Tytuł: 

Nie - to jakieś nieporozumienie. Na wykresie pojawiają się słupki jak w niektórych cyfrowych korektorach dźwięku oraz duże cyfry z zakresu -95 do +95 pomagające zidentyfikować rodzaj metalu. Można sobie (przynajmniej w xlt) włączyć "ikony", czyli rysunki typu: moneta 1 dolarowa, gwóźdź, folia itp. Taki raczej wodotrysk.

Autor:  SiD [ niedziela, 6 maja 2007, 00:45 ]
Tytuł: 

Myślę, że koledze trzeba jasno wyłożyć w czym rzecz:
Żaden wykrywacz metali nie pokazuje co znajduje się pod ziemią, co więcej, nie jest też w stanie bezbłędnie określić z jakiego metalu jest zrobiony znaleziony przedmiot, jedynie z dużym przybliżeniem. Poszukiwanie to przede wszystkim poznanie wykrywacza i tego co on do poszukiwacza mówi na swój specyficzny sposób. To polepsza efekty, redukuje ilość kopanych śmieci… ale poza wyjątkowymi przypadkami ilość wykopywanych śmieci zawsze przewyższy ilość wykopywanych wartościowych przedmiotów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/