https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| White DFX XLT https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42399 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kalar [ sobota, 5 maja 2007, 20:26 ] |
| Tytuł: | White DFX XLT |
Czy w tych wykrywaczach na ekranie ukazuje się zarys przedmiotu znajdującego się pod ziemią? |
|
| Autor: | beyo [ sobota, 5 maja 2007, 23:26 ] |
| Tytuł: | |
Nie - to jakieś nieporozumienie. Na wykresie pojawiają się słupki jak w niektórych cyfrowych korektorach dźwięku oraz duże cyfry z zakresu -95 do +95 pomagające zidentyfikować rodzaj metalu. Można sobie (przynajmniej w xlt) włączyć "ikony", czyli rysunki typu: moneta 1 dolarowa, gwóźdź, folia itp. Taki raczej wodotrysk. |
|
| Autor: | SiD [ niedziela, 6 maja 2007, 00:45 ] |
| Tytuł: | |
Myślę, że koledze trzeba jasno wyłożyć w czym rzecz: Żaden wykrywacz metali nie pokazuje co znajduje się pod ziemią, co więcej, nie jest też w stanie bezbłędnie określić z jakiego metalu jest zrobiony znaleziony przedmiot, jedynie z dużym przybliżeniem. Poszukiwanie to przede wszystkim poznanie wykrywacza i tego co on do poszukiwacza mówi na swój specyficzny sposób. To polepsza efekty, redukuje ilość kopanych śmieci… ale poza wyjątkowymi przypadkami ilość wykopywanych śmieci zawsze przewyższy ilość wykopywanych wartościowych przedmiotów. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|