|
Może i trochę zyskasz (na zasięgu, nie za dużo) ale na pewno też stracisz (muszkieter będzie cięższy, bez identyfikacji etc.). Moim zdaniem głównym problemem będzie przestawienie się z wykrywacza który działa jak telefon komórkowy na wykrywacz który działa zupełnie inaczej (pokrętła i inne dźwięki, bardziej analogowe). Ponieważ dużej różnicy w cenie nie ma proponował bym skierować się raczej w stronę Xterry 50 która i działa podobnie jak ACE (elektroniczne dźwięki, identyfikacja, regulacja guzikami) i będzie sporo lepsza od Garretta nie posiadając w zasadzie żadnych (w stosunku do ACE) negatywów (też 4 paluszki zamiast 8 w muszkieterze, również lekki wykrywacz etc.).
Innym (bardziej ryzykownym pod względem przyzwyczajenia się do zupełnie innego sprzętu) rozwiązaniem może być Sovereign GT, który choć będzie trudniejszy do osłuchania niż X50 będzie jeśli chodzi o monetki w zasadzie topowym sprzętem pod względem zasięgu.
Takie moje zdanie
SiD
|