https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| WYKRYWKA NA MONETY I DROBIAZGI DO 1000 ZETA https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42536 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | NESS [ poniedziałek, 7 maja 2007, 20:14 ] |
| Tytuł: | WYKRYWKA NA MONETY I DROBIAZGI DO 1000 ZETA |
WITAM GRONO POSZUKIWACZY. :) PROSZE O RADE ZAMIERZAM KUPIC SWOJ PIERWSZY WYKRYWACZ NA MONETKI I DROBIAZGI I NIE BARDZO WIEM JAKI MODEL KUPIC??? MYSLALEM O GARECIE ACE 250 CZY OD RAZU KUPIC COS EXTRA GARET GTI 2500??? KWESTIA JEST CZY ROZNICA MIEDZY NIMI JEST AZ TAK WIELKA I CZY PODOLAM Z MOZLIWOSCIAMI GTI JAKO POCZATKUJACY?????? Z GORY DZIEKUJE ZA PORADY |
|
| Autor: | pinki# [ poniedziałek, 7 maja 2007, 20:34 ] |
| Tytuł: | |
witaj za tysiąc złotych nie kupisz gti za 1500 może znajdziesz gtp 1350 używany .gtp to wykrywacz na monetki ale w militarce też sobie radzi łatwy w obsłudze,stabilny, po prostu włącz i szukaj moim pierwszym garetem był ace 250 ,gdy bym miał wybrać mój pierwszy wykrywacz to zdecydowanie gtp 1350 pozdrawiam . |
|
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 7 maja 2007, 20:36 ] |
| Tytuł: | |
Witam Cię na forum :1 Polecałbym dla początkującego Garretta ace 250 , jest o wiele łatwiejszy w obsłudze niż Garrett GTI 2500 , jak Ci się znudzi garrett 250 to po roku czasu sprzedasz go ze stratą max.100zł. Na dobry początek wziąłbym ten wykrywacz który by był łatwiejszy w obsłudze i w ogóle.Pozdrawiam |
|
| Autor: | NESS [ poniedziałek, 7 maja 2007, 20:52 ] |
| Tytuł: | |
PINKIE DZIEKI ZA SZYBKA ODPOWIEDZ :1 WIEM ILE KOSZTUJE GTI 2500 PO PROSTU ZASTANAWIAM SIE CZY WARTO OD RAZU RZUCIC SIE NA GLEBOKA WODE I WYWALIC PRAWIE 1000 EU NA WYKRYWKE JAKO POCZATKUJACY ???CZY ROZNICA MIEDZY ACE 250 A GTI 2500 ODZWIERCIEDLA SIE ZNAJDYWANIEM WIEKSZEJ ILOSCI FANTOW ??????A GTP 1350 NA MONETKI JEST OK MOZE PO PROSTU ZACZAC OD KLASY SREDNIEJ JESLI PISZESZ ZE NIE JEST TAK ZLE W TYM WSZYSTKIM SIE POLAPAC :que :que MOZE WARTO KUPIC GTP 1350?JAK CI SIE SPRAWDZA NA MONETKACH?? |
|
| Autor: | Wojtek [ poniedziałek, 7 maja 2007, 20:57 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: CZY ROZNICA MIEDZY ACE 250 A GTI 2500 ODZWIERCIEDLA SIE ZNAJDYWANIEM WIEKSZEJ ILOSCI FANTOW ??????
Różnica jest taka jak między maluchem a mercedesem. A co do znajdywania fantów : Szczęście i dobre przygotowanie to 2/3 udanych wykopalisk - reszta to zasługa sprzętu. |
|
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 7 maja 2007, 21:11 ] |
| Tytuł: | |
Może różnica wielka ale po co błąd ortograficzny!!! kupować wykrywacz za ponad 1500zł :que |
|
| Autor: | pinki# [ poniedziałek, 7 maja 2007, 21:27 ] |
| Tytuł: | |
NESS ACE 250 po roku ci sie znudzi i sprzedasz go ze stratą a drugą stratą będzie czas na naukę nowej wykrywki co za tym idzie ilość wykopanych fantów,a gtp jest bardzo łatwy w obsłudze na początku fabryczne ustawienia a jak ci się znudzą to pokręcisz sobie w ustawieniach a w ace już tego nie zrobisz. |
|
| Autor: | ryu [ wtorek, 8 maja 2007, 09:31 ] |
| Tytuł: | |
polecam ci bounty huntera landstara robi za wszystkie i jest prosty w obsłudze .poszukaj na allegro |
|
| Autor: | szymo [ wtorek, 8 maja 2007, 09:57 ] |
| Tytuł: | |
ryu napisał(a): polecam ci bounty huntera landstara robi za wszystkie i jest prosty w obsłudze .poszukaj na allegro
Zasmierdzialo reklama...? Do NESSA: znajdziesz GTI2500 za 1000zł ? |
|
| Autor: | PIŁA [ wtorek, 8 maja 2007, 20:38 ] |
| Tytuł: | |
Nie chcę tu nikogo reklamować ,ale akurat widzę na forum fajnego Whitesa za 1200 Pln . Potargować zawsze można ,a sprzęt jak dla początkującego extra. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|