Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 22:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trudny wybór wykrywki
PostNapisane: wtorek, 1 maja 2007, 23:04 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 17 kwietnia 2007, 21:57
Posty: 355
Lokalizacja: Irlandia
Waham sie strasznie pomiędzy różnego rodzaju wykrywkami, moje wymagania są raczej standard. Chcę szukać żelaza i kolorów do półtora ,dwóch metrów głębokości max. Generalnie to 0.5 do 1m głębokości. Niezle wymagania co?? ;)
Zastanawiam się aż mnie głowa boli nad ace250 lub xterra30. Ale też widziałem różne pozytywy o rutusie.W tej materii jestem kompletnym laikiem niestety.
Szczerze mówiąc cena 3 lub 4 stówy w te lub we wte nie gra roli. Zależy mi na sprzęcie którym będę mógł znaleźć zarówno płytkie monetki jak i glębsze żelastwo..
Senkju za jakiś help
:1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 00:31 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 20:04
Posty: 364
Lokalizacja: Gdańsk
Cytuj:
Chcę szukać żelaza i kolorów do półtora ,dwóch metrów głębokości max. Generalnie to 0.5 do 1m głębokości.

A zatem dozbieraj do jakiejś koparki albo przynajmniej zatrudnij kilku czarnuchów z porządnymi szpadlami :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 07:56 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 lutego 2005, 14:00
Posty: 110
Lokalizacja: ŚLĄSK
witam pomyśl ile jesteś w stanie na jednym wypadzie wykopać dwu metrowych dziur???żaden wykrywacz Ci nie wykryje fanta na głębokości 2 metrów


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 08:05 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 18 grudnia 2006, 14:28
Posty: 634
---


Ostatnio edytowano poniedziałek, 3 maja 2010, 18:17 przez camelopardalis, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 08:20 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
Dobrym rozwiazaniem bedzie HS-3 czyli tzw Smetek. Dobry na militarke, a jak sie uprzesz to i koloru tez mozna nim poszukac.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 15:37 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 27 maja 2005, 20:00
Posty: 224
Moim zdaniem twoje wymagania są realne w przypadku zakupu Garetta 2500Gti z standartową sondą 9" plus sonda 12" plus przystawka tak zwana rama Eagle eye tak się chyba pisze.Jest to wydatek rzędu 5 tys.zł ale twoja opcja zostanie spełniona.Ewentualnie zakup trzech różnych wykrywaczy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 maja 2007, 21:13 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 17 kwietnia 2007, 21:57
Posty: 355
Lokalizacja: Irlandia
Senkju wszystkim za wyczerpujace odpowiedzi.
Opcja z łopatowymi niewolnikami też nie jest zła, ale jak oni wywęszą stal pod ziemią.. :)
Wczoraj juz podjalem decyzje. Moim wykrywaczem zostanie...... the winner is..

Rutus Solaris nówka sztuka. Koniec kropka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 5 maja 2007, 08:37 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 28 maja 2003, 00:00
Posty: 1363
Lokalizacja: Gliwice
beaviso napisał(a):
zatrudnij kilku czarnuchów z porządnymi szpadlami :jump


reaguję z opóźnieniem, więc nie wlepię Ci tym razem żółtej kartki, ale uważaj na słowa. :zolta


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 19:04 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 maja 2007, 23:14
Posty: 916
Lokalizacja: galicja
nie polecam rutusa solarisa na pierwszy rzut,dosyc skoplikowane strojenie,pomysl nad whitesem 5900/6000 z cekka 15 calowa i zobaczymy..........


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 19:58 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2005, 00:53
Posty: 74
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie - SoSnOwIeC !! ;]
Ja Ci proponuje Firsta albo Ultra II. Jednakże możesz mieć problemy z nabyciem tego pierwszego ponieważ już od dłuższego czasu nie produkują..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 19:59 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2007, 12:06
Posty: 22
Lokalizacja: stolyca
First jest jeden na allegro akurat, widziałem przed chwilą


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 22:58 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): wtorek, 17 kwietnia 2007, 21:57
Posty: 355
Lokalizacja: Irlandia
Senks chłopaki, przeanalizuje Wasze propozycje. :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL