Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 03:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: WYKRYWKA NA MONETY I DROBIAZGI DO 1000 ZETA
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 20:14 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 4 maja 2007, 20:38
Posty: 2
Lokalizacja: ILAWA
WITAM GRONO POSZUKIWACZY. :) PROSZE O RADE ZAMIERZAM KUPIC SWOJ PIERWSZY WYKRYWACZ NA MONETKI I DROBIAZGI I NIE BARDZO WIEM JAKI MODEL KUPIC??? MYSLALEM O GARECIE ACE 250 CZY OD RAZU KUPIC COS EXTRA GARET GTI 2500??? KWESTIA JEST CZY ROZNICA MIEDZY NIMI JEST AZ TAK WIELKA I CZY PODOLAM Z MOZLIWOSCIAMI GTI JAKO POCZATKUJACY?????? Z GORY DZIEKUJE ZA PORADY


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 20:34 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 5 września 2006, 11:44
Posty: 93
witaj za tysiąc złotych nie kupisz gti za 1500 może znajdziesz gtp 1350 używany .gtp to wykrywacz na monetki ale w militarce też sobie radzi łatwy w obsłudze,stabilny, po prostu włącz i szukaj moim pierwszym garetem był ace 250 ,gdy bym miał wybrać mój pierwszy wykrywacz to zdecydowanie gtp 1350 pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 20:36 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Witam Cię na forum :1 Polecałbym dla początkującego Garretta ace 250 , jest o wiele łatwiejszy w obsłudze niż Garrett GTI 2500 , jak Ci się znudzi garrett 250 to po roku czasu sprzedasz go ze stratą max.100zł. Na dobry początek wziąłbym ten wykrywacz który by był łatwiejszy w obsłudze i w ogóle.Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 20:52 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 4 maja 2007, 20:38
Posty: 2
Lokalizacja: ILAWA
PINKIE DZIEKI ZA SZYBKA ODPOWIEDZ :1 WIEM ILE KOSZTUJE GTI 2500 PO PROSTU ZASTANAWIAM SIE CZY WARTO OD RAZU RZUCIC SIE NA GLEBOKA WODE I WYWALIC PRAWIE 1000 EU NA WYKRYWKE JAKO POCZATKUJACY ???CZY ROZNICA MIEDZY ACE 250 A GTI 2500 ODZWIERCIEDLA SIE ZNAJDYWANIEM WIEKSZEJ ILOSCI FANTOW ??????A GTP 1350 NA MONETKI JEST OK MOZE PO PROSTU ZACZAC OD KLASY SREDNIEJ JESLI PISZESZ ZE NIE JEST TAK ZLE W TYM WSZYSTKIM SIE POLAPAC :que :que MOZE WARTO KUPIC GTP 1350?JAK CI SIE SPRAWDZA NA MONETKACH??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 20:57 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 23 lipca 2004, 01:06
Posty: 3464
Lokalizacja: Kłodzko-Glatz
Cytuj:
CZY ROZNICA MIEDZY ACE 250 A GTI 2500 ODZWIERCIEDLA SIE ZNAJDYWANIEM WIEKSZEJ ILOSCI FANTOW ??????

Różnica jest taka jak między maluchem a mercedesem. A co do znajdywania fantów : Szczęście i dobre przygotowanie to 2/3 udanych wykopalisk - reszta to zasługa sprzętu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 21:11 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 14 marca 2006, 17:38
Posty: 337
Lokalizacja: Wrocław
Może różnica wielka ale po co błąd ortograficzny!!! kupować wykrywacz za ponad 1500zł :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 maja 2007, 21:27 
Offline
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 5 września 2006, 11:44
Posty: 93
NESS ACE 250 po roku ci sie znudzi i sprzedasz go ze stratą a drugą stratą będzie czas na naukę nowej wykrywki co za tym idzie ilość wykopanych fantów,a gtp jest bardzo łatwy w obsłudze na początku fabryczne ustawienia a jak ci się znudzą to pokręcisz sobie w ustawieniach a w ace już tego nie zrobisz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 09:31 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 21 listopada 2006, 21:23
Posty: 67
Lokalizacja: festung
polecam ci bounty huntera landstara robi za wszystkie i jest prosty w obsłudze .poszukaj na allegro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 09:57 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 30 października 2005, 17:37
Posty: 237
ryu napisał(a):
polecam ci bounty huntera landstara robi za wszystkie i jest prosty w obsłudze .poszukaj na allegro

Zasmierdzialo reklama...?

Do NESSA: znajdziesz GTI2500 za 1000zł ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 maja 2007, 20:38 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 1 grudnia 2003, 01:07
Posty: 314
Nie chcę tu nikogo reklamować ,ale akurat widzę na forum fajnego Whitesa za 1200 Pln .
Potargować zawsze można ,a sprzęt jak dla początkującego extra.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL