https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Garrett ACE 150 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42576 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Przemek1977 [ wtorek, 8 maja 2007, 14:46 ] |
| Tytuł: | Garrett ACE 150 |
Witam mam zamiar zakupić taki sprzęt http://www.viking.waw.pl/hobby_.php?id= ... ucent_id=4 Co wy na to czy dla początkującego może być ? Z góry dzięki za podpowiedzi. |
|
| Autor: | szymo [ wtorek, 8 maja 2007, 15:42 ] |
| Tytuł: | |
Szukaj, szukaj, szukaj...! PS. To ta opcja na gorze. |
|
| Autor: | Wojtek [ wtorek, 8 maja 2007, 15:44 ] |
| Tytuł: | |
Normalnie ręce opadają......... Szczyt lenistwa !!!!! |
|
| Autor: | sturmik [ wtorek, 8 maja 2007, 15:54 ] |
| Tytuł: | |
Co zrobić?Wykrywacz powinien spełnić wymagania początkującego poszukiwacza.W tej cenie na pewno nic lepszego nie znajdziesz.Identyfikacja jest bardzo czytelna+identyfikacja tonowa.Gdyby miał większe zasięgi to bym go sobie zostawił ale przyszedł na niego czas.Jeżeli bardzo Ci się spieszy to go kup ale radzę odłożyć na ACE250 lub na minelaba Xterre 30.Ja się przymierzam właśnie to tego drugiego. Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|