https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

white's XL pro (6000),...prosba o ustawienia....
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42580
Strona 1 z 1

Autor:  pablo11 [ wtorek, 8 maja 2007, 16:06 ]
Tytuł:  white's XL pro (6000),...prosba o ustawienia....

....

Autor:  Michał_R [ wtorek, 8 maja 2007, 19:35 ]
Tytuł: 

Wpisz sobie w wyszukiwarkę np. "6000" i juz masz odpowiedzi na twoje pytania. Na forum proscana watek ktory zalozyleś rozrosl się na 2 strony tam Ci chyba wszystko wyjasnili. Nie ma co siedziec przed kompem i wypytywac na się wszystkich forach o pierdoły , tylko wykrywka w łapę w druga instrukcja i w teren :piwo

Autor:  pablo11 [ wtorek, 8 maja 2007, 22:51 ]
Tytuł: 

dzieki za info,ale nadal mnie interesuje kilka kwesti,no coz chcialem poznac kogos kto chodzi z tym wykrywaczem i bylby mi cos w stanie blizej o nim powiedziec,ale trudno i tak dzieki :1 :( ;) :) :)

Autor:  pablo11 [ środa, 9 maja 2007, 19:46 ]
Tytuł: 

tyle to ja sam wiem,ale czy nie ma nikogo na tym forum kto ma taki sprzet i moglby sie wypowiedziec?????
i udzielic mi cennych wskazowek?????????? !!!!!!!!!!!!!!
do bani z takim czekaniem......... :n :n :n :n :n :n :n

Autor:  Michał_R [ czwartek, 10 maja 2007, 11:33 ]
Tytuł: 

pablo11 napisał(a):
jak go najlepiej ustawic do chodzenia na militarke,ktory z 4 trybow pracy wybrac


Najlepszy moim zdaniem jest statyczny z dyskrymą, niapamiętam jak się ten tryb nazywał bodajze TR DISC.

pablo11 napisał(a):
w jakim trybie ma najglebsze zasiegi

Na statyku bez dyskryminacji, zwało się to chyba GEB NORM.

pablo11 napisał(a):
w jakim stabilnie pracuje

W karzdym

pablo11 napisał(a):
jak polecacie go na militrake

Jest zaje**ty, zwłaszcza jak dokupisz cewkę 1500

pablo11 napisał(a):
czy pokretlo signal balance(czulosc) powinno byc na P czy na max???

Ustaw na "P" i bedzie dobrze

pablo11 napisał(a):
wiadomo,ze jak sie zwieksza czulosc to zwieksza sie zasieg wykrywacza,a czy w P bedzie mial takie zasiegi jak przecietny wykrywacz????

Jaki to jest Twoim zdaniem przeciętny wykrywacz??


pablo11 napisał(a):
jakie przyjac kryterium do miernika na militaria,poniewaz jest wyskalowany na monety i to w calach

To to możesz sobie sam sprawdzić w praktyce. Wskazania miernika i tak trzeba traktowac z przymrozeniem oka.

Autor:  pablo11 [ czwartek, 10 maja 2007, 15:04 ]
Tytuł: 

dzieki za info,powiedz cos wiecej o tym jakie sa zasiegi z ta cewka maxima 1500....???? duzo wieksze????? oplaca sie kupic......
pozdr pablo :za :za :1 :1 ;) ;) ;) ;) ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/