https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| white's XL pro (6000),...prosba o ustawienia.... https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42580 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pablo11 [ wtorek, 8 maja 2007, 16:06 ] |
| Tytuł: | white's XL pro (6000),...prosba o ustawienia.... |
.... |
|
| Autor: | Michał_R [ wtorek, 8 maja 2007, 19:35 ] |
| Tytuł: | |
Wpisz sobie w wyszukiwarkę np. "6000" i juz masz odpowiedzi na twoje pytania. Na forum proscana watek ktory zalozyleś rozrosl się na 2 strony tam Ci chyba wszystko wyjasnili. Nie ma co siedziec przed kompem i wypytywac na się wszystkich forach o pierdoły , tylko wykrywka w łapę w druga instrukcja i w teren :piwo |
|
| Autor: | pablo11 [ wtorek, 8 maja 2007, 22:51 ] |
| Tytuł: | |
dzieki za info,ale nadal mnie interesuje kilka kwesti,no coz chcialem poznac kogos kto chodzi z tym wykrywaczem i bylby mi cos w stanie blizej o nim powiedziec,ale trudno i tak dzieki :1 :( ;) :) :) |
|
| Autor: | pablo11 [ środa, 9 maja 2007, 19:46 ] |
| Tytuł: | |
tyle to ja sam wiem,ale czy nie ma nikogo na tym forum kto ma taki sprzet i moglby sie wypowiedziec????? i udzielic mi cennych wskazowek?????????? !!!!!!!!!!!!!! do bani z takim czekaniem......... :n :n :n :n :n :n :n |
|
| Autor: | Michał_R [ czwartek, 10 maja 2007, 11:33 ] |
| Tytuł: | |
pablo11 napisał(a): jak go najlepiej ustawic do chodzenia na militarke,ktory z 4 trybow pracy wybrac Najlepszy moim zdaniem jest statyczny z dyskrymą, niapamiętam jak się ten tryb nazywał bodajze TR DISC. pablo11 napisał(a): w jakim trybie ma najglebsze zasiegi Na statyku bez dyskryminacji, zwało się to chyba GEB NORM. pablo11 napisał(a): w jakim stabilnie pracuje W karzdym pablo11 napisał(a): jak polecacie go na militrake Jest zaje**ty, zwłaszcza jak dokupisz cewkę 1500 pablo11 napisał(a): czy pokretlo signal balance(czulosc) powinno byc na P czy na max??? Ustaw na "P" i bedzie dobrze pablo11 napisał(a): wiadomo,ze jak sie zwieksza czulosc to zwieksza sie zasieg wykrywacza,a czy w P bedzie mial takie zasiegi jak przecietny wykrywacz???? Jaki to jest Twoim zdaniem przeciętny wykrywacz?? pablo11 napisał(a): jakie przyjac kryterium do miernika na militaria,poniewaz jest wyskalowany na monety i to w calach
To to możesz sobie sam sprawdzić w praktyce. Wskazania miernika i tak trzeba traktowac z przymrozeniem oka. |
|
| Autor: | pablo11 [ czwartek, 10 maja 2007, 15:04 ] |
| Tytuł: | |
dzieki za info,powiedz cos wiecej o tym jakie sa zasiegi z ta cewka maxima 1500....???? duzo wieksze????? oplaca sie kupic...... pozdr pablo :za :za :1 :1 ;) ;) ;) ;) ;) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|