https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Pytanie początkującego o wykrywacz ;) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42619 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hbr [ środa, 9 maja 2007, 15:50 ] |
| Tytuł: | Pytanie początkującego o wykrywacz ;) |
Witam. Zainteresowałem się tematyką exploracji. No i chciałbym nabyć jakiś prosty i tani wykrywacz. Do dyspozycji mam powiedzmy 400zł. No i moje pytanie. Czy warto kupić coś za te pieniądze ? Czytałem na temat Jabla i opinie są podzielone. Jedni mówią, że dobry dla początkujących, inni, że ta wykrywka to tragedia :P Czekam, na jakąś podpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam. Zapomniałem dodać. W poszukiwaniach chciałbym się skupić na drobnych przedmiotach, monety itp. |
|
| Autor: | szymo [ środa, 9 maja 2007, 16:30 ] |
| Tytuł: | |
W takiej cenie to mozesz polowac na Rutusa First lub dolozyc ok. 100zł i kupic ACE150. |
|
| Autor: | hbr [ środa, 9 maja 2007, 18:53 ] |
| Tytuł: | |
@szymo, ok dziękuję serdecznie za odpowiedź. Teraz jeszcze powiedz mi który z tych 2 jest Twoim zdaniem godniejszy uwagi ? |
|
| Autor: | BurstShot [ środa, 9 maja 2007, 19:10 ] |
| Tytuł: | |
Rutus jest bardziej uniwersalny, na ,,militarkę" i ,,drobnice" Ace 150 raczej na drobnice. Zależy czego szanowny kolega będzie szukał. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Rambo_666 [ środa, 9 maja 2007, 20:52 ] |
| Tytuł: | |
Proponuje Ci Rutusa, jednakże będziesz mieć nie małe problemy z kupnem raczej bo pierwszych wersji rutka już nie produkują obecnie sprzedałem niedawno swojego rutusa firsta. Proponuje ci go dlatego ponieważ na początku nikt nie jest w stanie ukierunkowac się co będzie kopał. Ja na początku kupiłem rutuska firsta i byłem nastawiony głównie tylko na militarke z II wś! A teraz po dwuletniej śmigance i zmianie wykrywacza na bardziej profesjonalny spodobały mi się znaleziska z przed wojen oraz -- wszystko co okrągłe! :) Także radzę się głęboko zastanowić i wybrać dość uniwersalny wykrywacz, być może że nie od razu ci się wszystko spodoba :) Taka moja sugestia :) Pzdr. daj znać co wybierzesz :) ema |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|