Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 05:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nastepca Ace 250
PostNapisane: piątek, 18 maja 2007, 22:59 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 6 listopada 2005, 19:23
Posty: 74
Lokalizacja: Olsztyn
Witam,mialem przez prawie rok Ace 250.Teraz mysle o nastepnym wykrywaczu teraz juz na dluzej,na oku mam muszkietera advantage pro.Moje pytanie brzmi czy odczuja jakas roznice pomiedzy tymi 2 wykrywaczami? Czy bedzie to raczej przejscie z Focusa do Golfa czyli prawie to samo.Dziekuje za wszelkie podpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 11:57 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Może i trochę zyskasz (na zasięgu, nie za dużo) ale na pewno też stracisz (muszkieter będzie cięższy, bez identyfikacji etc.). Moim zdaniem głównym problemem będzie przestawienie się z wykrywacza który działa jak telefon komórkowy na wykrywacz który działa zupełnie inaczej (pokrętła i inne dźwięki, bardziej analogowe). Ponieważ dużej różnicy w cenie nie ma proponował bym skierować się raczej w stronę Xterry 50 która i działa podobnie jak ACE (elektroniczne dźwięki, identyfikacja, regulacja guzikami) i będzie sporo lepsza od Garretta nie posiadając w zasadzie żadnych (w stosunku do ACE) negatywów (też 4 paluszki zamiast 8 w muszkieterze, również lekki wykrywacz etc.).

Innym (bardziej ryzykownym pod względem przyzwyczajenia się do zupełnie innego sprzętu) rozwiązaniem może być Sovereign GT, który choć będzie trudniejszy do osłuchania niż X50 będzie jeśli chodzi o monetki w zasadzie topowym sprzętem pod względem zasięgu.
Takie moje zdanie
SiD


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 13:41 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 6 listopada 2005, 19:23
Posty: 74
Lokalizacja: Olsztyn
Dziekuje za odpowiedz,myslalem o GT ale jednak jego cena jest sporo wyzsza od musketerra:/ A jesli chodzi o militaria to jak wyglada ta roznica?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 14:08 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Zasadniczo żaden z tych wykrywaczy nie został zaprojektowany z myślą o militariach, zwłaszcza jeśli chodzi o żelastwo. Oczywiście wszystko można, tym nie mniej na pewno poszukiwanie militariów takimi wykrywaczami nie będzie ani wygodne ani efektywne… przynajmniej nie przekraczające możliwości dużo tańszego sprzętu. Jeśli natomiast chodzi o militaria z metali kolorowych jak odznaki, guziki czy klamry to jak najbardziej wykrywacze te spiszą się bardzo dobrze.

Różnica cenowa jest spora, ale zdecydowanie warta poświęceń. Lepiej wstrzymać się z kupnem i kupić wykrywacz który będzie służył aż się rozleci niż kupić inny, tańszy o 20% który za rok czy dwa i tak będziesz chciał zmienić. Taki GT na przykład, jak się go dobrze pozna (co nie jest proste) jest bardzo dobry na monetki i trudno o coś lepszego.
Pozdrawiam
SiD


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 19 maja 2007, 19:57 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): niedziela, 6 listopada 2005, 19:23
Posty: 74
Lokalizacja: Olsztyn
Dzięki SiD.W takim razie nie pozostaje mi nic jak tylko zaczac zbierac kase:) pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL