https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Śruba do cewki
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42806
Strona 1 z 1

Autor:  lopciu [ niedziela, 13 maja 2007, 23:33 ]
Tytuł:  Śruba do cewki

Witam

Może ktoś wie gdzie można dostać plastykową śrubę lub ewentualnie coś zastępczego.Ukręciła mi się jak mocowałem cewkę do sztycy i teraz mi ceweczka lekko dynda :)

Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Autor:  CONRADO [ niedziela, 13 maja 2007, 23:46 ]
Tytuł: 

W vikingu widziale ze maja niektore czesci zamienne do wykrywaczy.Moze tam znajdziesz?Co to za wykrywacz?

Autor:  gruby77 [ niedziela, 13 maja 2007, 23:48 ]
Tytuł: 

poszukaj na alledrogo kumpel tez raz zamawial z tamtad do minelaba rowniez mu sie ukrecila.
A do jakiego sprzetu potrzebujesz

Autor:  warwick [ niedziela, 13 maja 2007, 23:51 ]
Tytuł: 

Witaj,

najprościej - sklepy z wykrywaczami, serwisy - celowo nie podaje namiarów żeby nie zarzucono mi, że robię komuś reklame ale wystarczy poszukac w tu na forum lub w googlach by znaleźć namiary

naszybciej - sklep w okolicy z armaturą sanitarną - tylko weź starą śrubę na wzór żeby mieć jej srednicę

pozdr.warwick

Autor:  lopciu [ poniedziałek, 14 maja 2007, 09:13 ]
Tytuł: 

Witam

Dzięki za pomoc.
Śruba uwaliła mi się w X-Terra 70

Autor:  ksiądz [ poniedziałek, 14 maja 2007, 10:28 ]
Tytuł: 

Witaj . Ja zamontowałem zwykłą śrubę od mocowania deski klozetowej :) po wczesniejszym rozwierceniu otworów .
Pozdrawiam.

Autor:  lopciu [ wtorek, 15 maja 2007, 11:16 ]
Tytuł: 

witam

Dzieki wszystkim za pomoc

pozdrawiam

Autor:  zbirr [ wtorek, 15 maja 2007, 12:39 ]
Tytuł: 

ja tez mam od deski. moze estetycznie to nie wyglada ale za to "serwis" mam w kazdym miescie ;)
pozdr.

Autor:  cop50 [ wtorek, 15 maja 2007, 13:15 ]
Tytuł: 

Spróbuj też u ProsCana, powinien Ci pomóc...
Pozdrawiam

Autor:  czarnem [ środa, 16 maja 2007, 16:50 ]
Tytuł: 

mnie tez sie zlamala srubka... w zakładzie stolarskim przetoczyli mi z kawalka plastiku i nagwintowali. wyszlo calkiem solidnie i estetycznie...

Autor:  bigi [ środa, 16 maja 2007, 18:45 ]
Tytuł: 

sracz-sruba jest dobrym pomyslem uzywalem wykrywki z takim patentem no i musze przyznac ze wytrzymale - nadepnalem na cewke i obudzilem sie po godzinie (chyba) a srubka trzymala :)

Autor:  lopciu [ niedziela, 20 maja 2007, 00:20 ]
Tytuł: 

Witam

Dzieki wszystkim za pomoc

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/