https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Śruba do cewki https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42806 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | lopciu [ niedziela, 13 maja 2007, 23:33 ] |
| Tytuł: | Śruba do cewki |
Witam Może ktoś wie gdzie można dostać plastykową śrubę lub ewentualnie coś zastępczego.Ukręciła mi się jak mocowałem cewkę do sztycy i teraz mi ceweczka lekko dynda :) Pozdrawiam i dzieki za pomoc |
|
| Autor: | CONRADO [ niedziela, 13 maja 2007, 23:46 ] |
| Tytuł: | |
W vikingu widziale ze maja niektore czesci zamienne do wykrywaczy.Moze tam znajdziesz?Co to za wykrywacz? |
|
| Autor: | gruby77 [ niedziela, 13 maja 2007, 23:48 ] |
| Tytuł: | |
poszukaj na alledrogo kumpel tez raz zamawial z tamtad do minelaba rowniez mu sie ukrecila. A do jakiego sprzetu potrzebujesz |
|
| Autor: | warwick [ niedziela, 13 maja 2007, 23:51 ] |
| Tytuł: | |
Witaj, najprościej - sklepy z wykrywaczami, serwisy - celowo nie podaje namiarów żeby nie zarzucono mi, że robię komuś reklame ale wystarczy poszukac w tu na forum lub w googlach by znaleźć namiary naszybciej - sklep w okolicy z armaturą sanitarną - tylko weź starą śrubę na wzór żeby mieć jej srednicę pozdr.warwick |
|
| Autor: | lopciu [ poniedziałek, 14 maja 2007, 09:13 ] |
| Tytuł: | |
Witam Dzięki za pomoc. Śruba uwaliła mi się w X-Terra 70 |
|
| Autor: | ksiądz [ poniedziałek, 14 maja 2007, 10:28 ] |
| Tytuł: | |
Witaj . Ja zamontowałem zwykłą śrubę od mocowania deski klozetowej :) po wczesniejszym rozwierceniu otworów . Pozdrawiam. |
|
| Autor: | lopciu [ wtorek, 15 maja 2007, 11:16 ] |
| Tytuł: | |
witam Dzieki wszystkim za pomoc pozdrawiam |
|
| Autor: | zbirr [ wtorek, 15 maja 2007, 12:39 ] |
| Tytuł: | |
ja tez mam od deski. moze estetycznie to nie wyglada ale za to "serwis" mam w kazdym miescie ;) pozdr. |
|
| Autor: | cop50 [ wtorek, 15 maja 2007, 13:15 ] |
| Tytuł: | |
Spróbuj też u ProsCana, powinien Ci pomóc... Pozdrawiam |
|
| Autor: | czarnem [ środa, 16 maja 2007, 16:50 ] |
| Tytuł: | |
mnie tez sie zlamala srubka... w zakładzie stolarskim przetoczyli mi z kawalka plastiku i nagwintowali. wyszlo calkiem solidnie i estetycznie... |
|
| Autor: | bigi [ środa, 16 maja 2007, 18:45 ] |
| Tytuł: | |
sracz-sruba jest dobrym pomyslem uzywalem wykrywki z takim patentem no i musze przyznac ze wytrzymale - nadepnalem na cewke i obudzilem sie po godzinie (chyba) a srubka trzymala :) |
|
| Autor: | lopciu [ niedziela, 20 maja 2007, 00:20 ] |
| Tytuł: | |
Witam Dzieki wszystkim za pomoc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|