Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: czy ktos widział to w akcji?
PostNapisane: czwartek, 10 maja 2007, 23:52 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 21 listopada 2005, 13:14
Posty: 39
Lokalizacja: OSWIECIM
link z allegro

http://www.allegro.pl/item192884762_lok ... olsce.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 00:17 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 19 marca 2006, 12:11
Posty: 881
Lokalizacja: earth
Cytuj:
Obracajac sie 360” na okolo wlasnej osi mozemy wyczuc duzy opor ciala z chwila znalezienia fal promieniowania

Cytuj:
Aparatura moze byc uzywana tylko w okrsie letnim tj. Od maja do wrzesnia.W tym okresie ziemia jest najbardziej nagrzana I pozwala na duze promieniowanie

Cytuj:
Jest w stanie namierzyc duzy teren z gwarancja do 6 metrow glebokosci
:jump :jump
Nie no... bez jaj !
Ludzie litości !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 01:07 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
http://www.allegro.pl/item191702471_lon ... _iron.html
Weźcie także to pod lupę. Później zobaczcie inne aukcjie tego użytkownka i powiedzcie mi czy nie zastanawiacie się nad tym czy to działa??


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 01:30 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 31 grudnia 2005, 00:00
Posty: 249
[QUOTE]Dlatego zaznaczam ze moga zdarzyc sie przypadki ze masz silny sygnal ale po wykopaniu okazuje sie ze znalazles glaz krzemienia.Krzemien zawiera niewielkie skladniki srebra[QUOTE]

Osobiście pierwsze słysze, w literaturze jaką posiadam nieznalazłem żadnej wzmianki ażeby w minerałach w których występuje Si jednoczeście było Ag... chyba że gość myli krzemień z łupkiem miedzionośnym czy galeną, ogólnie to pachnie jakimś Szu...

Hans, uważasz, że te złote marki zostały znalezione przy pomocy tego sprzętu? Kto by sprzedawał kure znoszącą złote jajka? (ew. marki)?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 10:49 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Chodziło mi raczej o wykrywacz i georadar :)
Jeśli facet posługiwał się wszystkimi urządzeniami to może mieć ciekawe spostrzeżenia:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 11:02 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 13:49
Posty: 2401
Lokalizacja: Arschbackenhausen
Witam , pozdrawiam .

Pisalismy juz kiedys o podobnym sprzecie ... nawet byl chyba podawany z jakiegos linka schemat tej wykrywki .
Jesli mnie pamiec nie myli wykrywka sklada sie z :
- baterii
- wskaznika wychylowego
- potencjometru
- opornika
- diody
- wylacznika
- oraz przewodu podlaczonego do antenki
Jedyna rzeczywista funkcja tego ukladu to wskazywanie stanu rozladowania baterii i odbieranie silnych zaklucen elektromagnetycznych ( burze w okolicy , stacje transformatorowe ) . Potencjometr sluzy do "kalibracji" wskaznika do aktualnego stanu napiecia baterii .

Pozdrawiam - Piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 14:05 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Ja pi.....dole !

4500 ??

Rozbój w biały żywy dzień a na dodatek oszustwo !!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 maja 2007, 14:13 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 2 kwietnia 2006, 21:50
Posty: 245
Czesc chlopaki Cena normalna jak na tzw Detektor dalekiego zasiegu bo do tego sie to sprowadza Proscan wlasnie podal do szerszej wiadomosci swoj raport na temat takich urzadzen ktory bezplatnie mozna pobrac z jego strony Jest tam grafika b. dobrze ilustrujaca ich skutecznosc:) Pozdrawiam M.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 maja 2007, 11:05 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 13:49
Posty: 2401
Lokalizacja: Arschbackenhausen
Witam , pozdrawiam .

Konkurencja silnikiem rynku :nicnie .

Po rozkreceniu produkcji seryjnej tych wykrywek beda u mnie kosztowac jedynie 1000 Zlotych a dla kolegow z forum wrecz 700 Zlotych :yay :zekz .

Przepraszam ... nie moge sie powstrzymac :nicnie :hahaha

Pozdrawiam - Piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 maja 2007, 11:15 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
RUTUS napisał(a):
Ja pi.....dole !

4500 ??

Rozbój w biały żywy dzień a na dodatek oszustwo !!!


A mógłbyś coś bardziej sprecyzowac? Wątek zaczyna się robić ciekawy...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 maja 2007, 13:38 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): środa, 28 września 2005, 13:49
Posty: 2401
Lokalizacja: Arschbackenhausen
Witam , pozdrawiam .

To co RUTUS napisal wyraza jego zdziwienie i oburzenie co mozna w pelni zrozumiec czytajac caly watek i opinie z strony Proscan-a .
Bo jesli ktos sprzedaje za wielka kase sprzet obiecujac zlote gory i opisujac jak to dobrze sprzet dziala ... a sprzet nie spelnia jakiejkolwiek funkcji zgodnej z opisem czy obietnicami - to , to jest oszustwo (???) .
Nic dodac , nic ujac .

Pozdrawiam - Piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 maja 2007, 15:54 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
saper3791 napisał(a):
Witam , pozdrawiam .

To co RUTUS napisal wyraza jego zdziwienie i oburzenie co mozna w pelni zrozumiec czytajac caly watek i opinie z strony Proscan-a .
Bo jesli ktos sprzedaje za wielka kase sprzet obiecujac zlote gory i opisujac jak to dobrze sprzet dziala ... a sprzet nie spelnia jakiejkolwiek funkcji zgodnej z opisem czy obietnicami - to , to jest oszustwo (???) .
Nic dodac , nic ujac .

Pozdrawiam - Piotr


Nie o to mi chodzi. Myślałem, że może Rutus miał do czynienia osobiście z podobnym "cudownie działającym" sprzętem i mógłby coś więcej napisać na ten temat. A, że pachnie to lipą na kilometr to inna sprawa...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 maja 2007, 20:27 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
Witam!

Jak zaczynałem się bawić w detektory i nie miałem zielonego pojęcia co to jest "detektor dalekiego zasięgu" to zamówiłem sobie "dokumentację" takiego cuda. Zapłaciłem za to to równowartość mniej więcej pół litra dobrej wódki.Jak zobaczyłem o co chodzi to szurnąłem te kwitki do kosza i zapamiętałem zeby nigdy więcej nie dać się nabrać na takie szarlatanerstwo. Cały bałagan nie ma jakichkolwiek naukowych podstaw zeby działać, i kropka. W tym kontekście kwota 4500 jest wariacka.

pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 maja 2007, 20:49 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 14:52
Posty: 104
O własnie, o to mi chodziło.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL