https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

zasięg explorera 2
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42925
Strona 1 z 1

Autor:  kokon [ środa, 16 maja 2007, 21:49 ]
Tytuł:  zasięg explorera 2

jesli ktorys z kolegow mogłby zmierzyc zasieg tego detektora w powietrzu na monety 1 grosz i 5 zł (obecne )bede wdzieczny,ustawienia fabryczne!!!

moj zbiera kolejno 13 i 21 cm,czy to normalne ,bo dopiero zakupiłem

Autor:  przemko89 [ środa, 16 maja 2007, 22:10 ]
Tytuł: 

Witam

Koelgo kokon , zasięgów tego typu wykrywaczy sie ni eliczy w cm w powietrzu gdyż , one mają największy zasięg w gruncie niż w powietrzu ,

kiedyś temat był poruszany

pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/