https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| zasięg explorera 2 https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=42925 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kokon [ środa, 16 maja 2007, 21:49 ] |
| Tytuł: | zasięg explorera 2 |
jesli ktorys z kolegow mogłby zmierzyc zasieg tego detektora w powietrzu na monety 1 grosz i 5 zł (obecne )bede wdzieczny,ustawienia fabryczne!!! moj zbiera kolejno 13 i 21 cm,czy to normalne ,bo dopiero zakupiłem |
|
| Autor: | przemko89 [ środa, 16 maja 2007, 22:10 ] |
| Tytuł: | |
Witam Koelgo kokon , zasięgów tego typu wykrywaczy sie ni eliczy w cm w powietrzu gdyż , one mają największy zasięg w gruncie niż w powietrzu , kiedyś temat był poruszany pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|