https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Wykrywa - Sapera Traper https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=43034 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bryktygrysek73 [ sobota, 19 maja 2007, 23:30 ] |
| Tytuł: | Wykrywa - Sapera Traper |
Czy ktoś ją ma ? Jak się spisuje? I co sądzicie o niej Cena 550zł |
|
| Autor: | PPSZ GLATZ [ niedziela, 20 maja 2007, 07:30 ] |
| Tytuł: | |
ta wykrywka ma bardzo dobry zasięg wykonanie terz jest wporządku jedynym jej minusem jest brak dyskryminacji i waga oczywiście nie dla wszystkich |
|
| Autor: | Igomas [ niedziela, 20 maja 2007, 10:07 ] |
| Tytuł: | |
Juz po zdjeciach widze, ze wykrywacz jest bardzo toporny- tzn, ze zapewne jest bardzo ciezki. Do tego kolega wyzej napisal, ze nie ma dyskriminacji. Ten wykrywacz mozna smialo postawic obok Jabela, ktory tez nie ma dyskryminacji, jest zapewne duzo lzejszy i przedewszytkim tanszy. PS Sprawdz swoja skrzynke odbiorcza na forum... :) |
|
| Autor: | matizmat [ niedziela, 20 maja 2007, 10:32 ] |
| Tytuł: | |
No właśnie... I tak to jest jak się ludzie wypowiadają na temat co do którego nie mają zielonego pojęcia :bat Tak się składa, że akurat mam midasa firmy saper (trochę lepszy niz traper bo ma jakąś pseudo-dyskryme) i miałem całkiem niedawno jabelka... Otóż porównując wagowo obie piszczałki, faktycznie jabel jest lżejszy (zbudowany z rurek pcv) ale na wszystkie świętości- bez przesady Igomas z odnośnikami że traper na pewno jest ciężki !!! Poza tym nie porównuj wykrywaczy na podstawie zdjęć :evil: Nie miałeś w ręce- więc nie pisz takich bzdur ! A poza tym toporny (zobacz na jabela) nie znaczy wcale ciężki :no |
|
| Autor: | Igomas [ niedziela, 20 maja 2007, 14:30 ] |
| Tytuł: | |
matizmat napisał(a): na wszystkie świętości- bez przesady Igomas z odnośnikami że traper na pewno jest ciężki !!! Nie napisalem, ze na pewno jest ciezki, tylko ze zapewne jest ciezki. To sa dwie rozne rzeczy, i kazdy rozsadny czlowiek powinien to zauwazyc. matizmat napisał(a): [..] więc nie pisz takich bzdur !
A tym nie kolego, rozwaliles :) :) |
|
| Autor: | matizmat [ niedziela, 20 maja 2007, 15:52 ] |
| Tytuł: | |
W takim razie wytłumacz mi kolego taką kwestię: czy nie jest bzdurą wypowiadanie się na temat właściwości wykrywacza na podstawie zdjęć ? :kolko A poza tym: "Nie szata zdobi człowieka..." i czy np. na podstawie zdjęcia też oceniłbyś stan techniczny samochodu ? Bo jak dla mnie to troche niedorzeczne :drap |
|
| Autor: | Igomas [ niedziela, 20 maja 2007, 19:23 ] |
| Tytuł: | |
Ja tu tylko wyrazam swoja opinie na temat sprzetu, a ty zachowujesz sie jak bym obrazil twoja matke. Odlaczam sie od dyskusji, wole bana uniknac. |
|
| Autor: | matizmat [ niedziela, 20 maja 2007, 21:03 ] |
| Tytuł: | |
Faktycznie... Toche nas poniosło w tej dyskusji... Sorry, źle mi z tym i wyrażam skruchę :ojoj A kolega bryktygrysek 73 porady oczekuje. Moje zdanie jest takie: trapera można porównać do midasa- z tym że midas ma tą niby pseudo-dyskryminację i wskaźnik wychyłkowy. Zasięgi są całkiem przyzwoite (ale przesadzone w porównaniu ze stroną o tych wykrywkach) Ja biegam z cewką 37 cm i już nieraz musiałem się zdrowo nakopać, co by fanciora z dołka wygrzebać, zresztą co ja będę tu pisał- polecam to: viewtopic.php?p=240467&highlight=#240467 Jest to typowy PI więc lepiej się zaopatrzyć w akumulatorki. Jak dla mnie wykrywacz jest dość dobrze wyważony (porównywałem z kilkoma innymi) a i waga jest do przyjęcia- można długo chodzić i ręka nie boli. Co do ceny- wydaje mi się ciut za wysoka. Ja kupiłem midasa za 500 zł- używkę, ale jest jeszcze na gwarancji przez rok. Dostałem do tego dodatkową małą cewkę do poszukiwań w murach, akumulatorek i ładowarkę. |
|
| Autor: | bryktygrysek73 [ poniedziałek, 21 maja 2007, 21:43 ] |
| Tytuł: | |
Dzięki za informacje |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|